Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi tápszert eszik 1 éves...

Mennyi tápszert eszik 1 éves körüli babátok? Belefér hogy az én 10.5 kg-os lányom napi 7-9 dl is megiszik? Milyen más tápláló étellel kínálnátok?

Figyelt kérdés
A legnagyobb gond hogy ennek nagy részét éjszaka eszi meg, nappal pedig keveset eszik és csak akkor ha ő csipegethet amit szeret. Más folyadékból keveset fogad el, vizet sem igazán.
2011. jún. 15. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Az én 1 éves kisfiam már egyáltalán nem eszik tápszert, tejet iszik reggel és este is. Szerintem sokkal táplálóbb és jobban is alszik azóta. De hozzáteszem ő már 3 hónapos kora óta nem eszik éjjel.

Miket szokott enni?

2011. jún. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

16 honapos lanyom napi 6-9 deci tapszert iszik meg.

Sokszor hiaba kinalom rendes etellel, nem kell Neki csak a tapszer.

##mai ebedpl edesburgonya pure sajtos sirkemellel.

nagyon szereti, de az alvashoz kell neki a tapszer.

2011. jún. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szia!

Nem tudom Mo. van-e szója alapú instant por?

Itt már újszülött kortól adják, főleg tejérzékeny babáknak, ugyanúgy kell megcsinálni mint a tápit és ugyanúgy sok vitaminnal van dúsítva na meg a szójából kinyert fehérje.

2011. jún. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1 évesen már nem fogadta el a tápszert, tejpépet, stb. Tejet ivott, enni pedig tejbegríz, tejberizs, ilyenek voltak. meg persze a rendes kaják, rizs, krumpli, tészta, zöldségek, gyümik, stb.
2011. jún. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom 1 éves kora óta tejet iszik este és reggel is. Ő már 6 hetes kora óta végig alusza az éjszakát, napközben vizet vagy teát iszik. Nem túl jó evő, ma pl. ebéd nélkül alszik 11:30 óta!

Szerintem próbálj neki tejbegrízt adni neki, az laktat rendesen.

2011. jún. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat,jó tudni hogy van más gyerek is aki ennyit iszik, a nagyobbik lányom nekem sem érdeklődött a táp iránt ilyen korban.

2 hét múlva lesz 1 éves, gondoltam kb addig várok a tejjel,(nekem hasmenésem van tőle, remélem ő nem lesz érzékeny) de megpróbálom a tejbegrízt, tejberízst, jó lenne ha le tudnám cserélni a tápszer egy részét is tejre, mert 5 nap alatt elfogy egy dobozzal. A szója alapú tápszert is adtam egy darabig, azt is szívesen itta.

2011. jún. 15. 15:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért csipeget nappal, mert éjszaka eszik.

Az én kisfiam reggel 2,5dl tápot/tejet eszik, délben valami "felnőtt" kaja (amit mi, vagy főzelék hússal)alvás után gyümölcsöt (mondjuk egy banánt) vacsira egy kisebb szelet kenyér felvágottal, sajttal, este újabb 2,5 dl táp/tej.

Én sokallom azt a 9 dl tápot. Van kajaidőtök, hogy eteted?

2011. jún. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!