Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez a fajta...

Mit szóltok ehhez a fajta diétához? Így le tudok fogyni 2 hónap alatt?

Figyelt kérdés

Már elegem van a 90 naposból, így azt terveltem ki, hogy minden nap reggelire gyümölcsöt, vagy nyers zöldséget eszem, inkább zöldséget. Ebédre meg vacsira halat vagy csirkét zöldséggel. Pl brokkoli. Ez így jó? Ja, és napi 20-30 percet váltott intenzitással bicajozom, mert azt olvastam, az jobban égeti a zsírt.

Még a másik kérdésem, hogy ugye tartom magam a 800 kcal / nap-hoz, illetve max 20 g szénhidrátot akarok bevinni. Tudnátok köretet mondani, ami kevés szénhidrát tartalmú, és belefér ebbe az étrendbe? Párolt zöldség jó? De milyen zöldség?


2009. jún. 5. 16:26
 1/9 A kérdező kommentje:

Jah, és még annyi, hogy emiatt az étrend miatt érdemes feladni a 90 naposat. Nagyon szeretnék lefogyni 2 hónap alatt 10 kilót, mert nagyon zavar, és aug elején megyek nyaralni, jó formában akarok lenni. Jah, és napi 2 liter víz és citromos zöldtea a folyadéktervem.

Vélemények?:)

2009. jún. 5. 16:29
 2/9 anonim ***** válasza:
Minden étkezésnél egyél kevés szénhidrátot is. Reggelire meg mehet több szénhidrát. Gyümölcsöt se kell túlzásba vinni, mert gyümölcscukor van benne és ha sok van belőle akkor az is elraktározódik. A csirke, hal jó választás. Napi 5-6szor egyél kis adagokat. Vízfogyasztás: 1 liter viz / 20kg! vagyis ha 70kg vagy akkor 3,5liter vizet kell igyál!
2009. jún. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Zöldséget ehetek? Pl paradicsom? meg retek? ezeket imádom! 3,5 liter vízre még gyúrni kell azt hiszem:) Eddig 2 a rekordom.

Várom a további tanácsokat, véleményeket! Ja, és a köret tippeket:)

2009. jún. 5. 17:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Na szóval! Reggelire egyél nyugodtan többet. Mondjuk teljeskiörlésű kenyeret vmivel. Köret: párolt rizs is belefér délben, a pároltzöldség az meg, amit akarsz. Bármi. De lehet kapni gyorsfagyasztottat, abban mindenféle van. Vacsira vmi husi salátával, zöldséggel. És ha tudsz tekerj min. 40 percet, amiből ha már jól bírod, legyen 60 perc. De egyébként jó, amit csinálsz. Így tuti le fog menni, hanem is 10, de 8 kg biztos. Sok sikert!
2009. jún. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha igazán kemény vagy akkor rizst sem eszel csak párolt zöldséget a csirke mellé vagy salátát :) Egyébként mirelit zöldség tipp: Lidl-ben kapható Green Grocer's márkájú, van mindenféle mix, pl. mexikói, vagy borsós-zöldbabos, és nagyon finom! Elkészítése kb 20 percet vesz igénybe és egész napra megvan a zöldséged (illetve adagtól függően akár több napra is).
2009. jún. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100g szénhidrátig felmehetsz nyugodtan.
2009. jún. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De nekem itt valaki azt tanácsolta, hogy 20g szénhidráttal kezdjek, hogy kiürüljön a szervezetemből, és a szervezetem a raktárból használjon. És ahogy fogyok, úgy növelhetem az adagot.
2009. jún. 5. 21:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Pont ellenkezője igaz! több szénhidráttal kell kezdeni és fokozatosan csökkenteni! Ha nincsen meg a megfelelő mennyiségű szénhidrát akkor izmod bontasz, nem zsírt! Zsírégetéshez elengedhetetlen 40-60perc mozgás, lehetőleg 125-130 közötti pulzussal, mert ugy tudsz legjobban zsírtégetni, 130-as pulzus felett izmot bontasz! Szobabicaj az jó, ha van benne pulzusmérő akkor azzal nézd a pulzust is. Sok sikert!
2009. jún. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

elöző vagyok: a megfelelő kcal bevitelt, szénhidrát bevitelt, fehérje bevitelt itt tudod kiszámolni:

[link]

2009. jún. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!