Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » De az enyém miért nem alszik?...

De az enyém miért nem alszik? Sírni tudnék, amikor anyukák kiakadnak, hogy a babájuk, aki 6 hetes kora óta átalussza az ájszakát MÁR 2 éjszaka is felkelt egymás után!

Figyelt kérdés
Az én 1 évesem meg még soha egyetlen éjszakát nem aludt át,és 4-5x kel minden áldott éjszaka!Én meg 1 éve nem aludtam!!!Nem hogy 2 éjszaka.Mit csinálok rosszúl,hogy az enyém nem alszik?
2011. jún. 16. 08:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Barátnőm kislánya 2,5 éves. Még 1 éjszakát sem aludt át!


Az én kislányom 3 hetes kora óta átalussza (este fél 10kor elalszik, reggel 7 körül kel - de korábban 5-kor kelt).


Nincs recept.

Esetleg a suttogóban olvastam: próbáld cumiztatni, h ne kapjon kaját, de a szopási ingerét ledolgozza. Aztán hátha elhagyja a felkelést.

2011. jún. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
és mi lenne ha nem mennél be hozzá? Sírna?
2011. jún. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nálunk nagyon változó, 9-10-kor alszik el fürdés, evés után a 22-én 2 hónapos leányzó. Van, amikor 1-2 körül kel, majd 4-5-körül, és onnantól már max. fél-1 órát alszik, nyűgös. Van, amikor 9-10-től 4-ig bírja, de onnantól nincs megállás, alig lehet rövid időre letenni.

Eddig egy éjszakánk volt, hogy 5-ig aludt, majd kb. 45 perc, evés, büfi, ringatás után még 8-ig bírta és akkor is csak azért ébredt fel, mert ő van a nappaliban és a páromnak kelni kellett munka miatt. Csodás éjszaka volt, remélem lesz még ilyen alkalmanként. ^^

De a 4-5 tényleg brutális, kitartás! Cumit lehet, hogy meg kéne próbálnod, nálunk az szokott hatni, csak van, amikor fél órát ülök mellette, hogy ne essen ki a szájából, míg elalszik, de után legalább egy kis nyugi van.

2011. jún. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Igen cumizik,és keresi is de nem találja azért is nyög,nem eszik éjszaka már,csak iszik.Próbáltam etetni,hátha az a baja,de nem kellett neki.Megébred,nyöszörög majd felül és ha nem megyek akkor éktalan ordításba kezd.Így rohanok,mert szülőkkel élünk és mindenki dolgozik másnap,pihenniük kell.Nem ébreszthetünk fel mindenkit.Sajnos nappal nagyon keveset alszik,délelőtt egy órát és délben egy órát.Akkor viszont el kell végeznem a dolgom,mert hatalmas a ház és az csak rám marad.De olyan nehéz miközben már csak hálni jár belém a lélek....
2011. jún. 16. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!