Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy néz ki babánál a herpesz?

Hogy néz ki babánál a herpesz?

Figyelt kérdés
Herpesz volt a számon. A napokban gyógyult meg. Viszont tegnap észrevettem, hogy babám száján van egy piros folt. Az lehet herpesz kezdete? mert ugye nekem is így kezdődött. Pedig annyira vigyáztam, hogy ne érjek hozzá..
2011. jún. 16. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:

herpesz fertőzésen minden baba átesik csak van akinek nem jön ki mivel egyéni érzékenység alapján ujjul ki vagy sem

a lányomnak csak akkor jön ki ha tényleg nagyon beteg máskor soha a fiamnál eddig egyszer volt mikor influenzás volt

inkább akkor jön ki ha legyengül az immunrendszer


mutasd meg a dokinak de szerintem lehet h az

2011. jún. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak megkarmolta? Nekem afta volt a számban és én is vigyáztam nehogy a kicsinél is kijöjjön. Aztán egyszer csak ott volt :(. Anyu monda, hogy szerinte csak megkarmolta, és tényleg másnapra el is múlt. Remélem nálatok is csak erről van szó.
2011. jún. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát nagyon remélem. csak izgulok, nehogy elkapja. majd figyelem azzért.
2011. jún. 16. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!