Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hetes babátok mennyit eszik...

8 hetes babátok mennyit eszik egyszerre? 3550-el született, most 8 hetesen 5550 g. jó ez így? Tanácsokat várnék?!

Figyelt kérdés
eddig nekünk 6 szor evett kb, most ugy eszik hogy este a fél 8 körül eszik utoljára, és 4-5 között kel először,és amióta ez van azóta 5 ször eszik kb egy nap.Amig 6 szor evett addig olyan 130-t most 5 ször 130-170 között normális ez így?
2011. jún. 16. 19:59
 1/7 nittababy ***** válasza:
az én babám most három hónapos és 110Ml eszik egy evésre 5ször éjszaka nem az én babám is anyival született mint a tiéd és most három hónaposan kereken 5 kg nekm azt mta a doki hogy sok a 110ml egy ekkora babának akkor a tiédnek rengeteg de ha mind meg eszi és nem böfög ki sokat akkor nyugodtan ad neki!!
2011. jún. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy a miénk számít-e, mert ő kis súlyú, 2250 grammal született, holnap lesz 8 hetes, és most 3300 körül van, tegnap volt 3260. Ő még van, hogy két óra múlva éhes, mert nem tud sokat enni, mivel még pici. Éjjel kb. 9-10-től 4-ig alszik, de van, hogy még kel éjjel 1-2 körül is enni. Egy-egy kajáláskor általában ciciből eszik valamennyit, max. 10-20 gramm sajnos, aztán tápszer 80-90 ml, de van, amikor csak 50-et bír.
2011. jún. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az èn kislànyom is 3550-nel született. Most 4 hònapos, 3 hete volt 6,1 kg azòta nem mèrtem. Naponta a minimum amit megeszik az nàlunk a 600ml, anyatej. Egy biztos: tùletetni nem tudod mert nem hagynà vagy kibuknà. Ha pedig kevesebbet kapna, üres pocival nem aludna. Szerintem jòl csinàlsz mindent, a baba igènyrinek megfelelõen, az a lènyeg, hisz nincs 2 egyforma gyerek.
2011. jún. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 TKI Ibolya ***** válasza:

Szerintem minden úgy jó ahogyan csinálod!!!!!Ennél jobb nem is lehetne!:)


3 gyermekes anyuka

2011. jún. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó. Az én 8 hetes kislányom nagyon változó mennyiségeket eszik, nincs mindig ugyanannyi tejem...A legtöbb 160 ml volt, de általában inkább 100 körül szokott. Nem tudom, pontosan hányszor eszik egy nap, mivel ez is nagyon változatos, de biztos hogy többször mint 6 alkalom. Ő éjfél körül alszik el kb. reggel 4-ig, és utána kb. 8-kor kel.
2011. jún. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok...azt nem írtam, hogy 3230 grammal született a lányom és most 4460 gramm. Tehát picit több mint 1 kg-ot hízott egy hó alatt. Elvileg havonta fél kg-ot kell. Szóval ti túl is teljesítettétek a tervet ezzel a két kg-al :-)
2011. jún. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerdán volt 8 hetes, 3700g-mal született és 1 hete pénteken már bizony 5500gramm volt.Az én kisfiam majdnem minden evésre bevágja a 180-at!Este fél 8 -fél9 között vacsi és reggel 5-6-ig alszik.És ő bizony 6-szor eszik minden nap.Úgyhogy ne izgulj, szerintem normális így a dolog:-)Hiszen nem minden baba egyforma!!!

2011. jún. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!