Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisgyerek és szoptatás mellett...

Kisgyerek és szoptatás mellett marad energiátok az esti összebújásra?

Figyelt kérdés
Mi a titok ,hogy csináljátok,én inkább kihagynám ha lehetne,de akkor így hova jutunk?
2011. jún. 16. 22:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Már a férjeinkkel? :D Csak mielőtt valamit félreértek és hülyeséget kezdek el írni.
2011. jún. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Amikor még szoptattam,akkor este letettem aludni a szobájában a picit,és éjjel nem szoptattam,így volt időnk egymásra is.
2011. jún. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nekem ez igazi pihenés,kikapcsolódás volt mindíg.és nagyon jót aludtam utána. Igaz az enyémek 4 hetesen már átaludták az éjszakát, tehát békénhagytak.
2011. jún. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek: nem nagyon van energiám. Sőt, kedvem sem, én ezt tartom a nagyobb bajnak. Az orvos szerint a szoptatás miatt érzem azt, hogy nem érdekel a szex. Igyekszem azért megfelelni, "evés közben jön meg az étvágy" alapon, de a férjem is nagyon megértő, így nekem nagy szerencsém van.


Első baba, 40 évesen, szóval amúgy sem könnyű.... De nagyon - nagyon boldog vagyok, életem legszebb időszaka ez így is. :))

2011. jún. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Első,mire gondoltál?
2011. jún. 16. 22:24
 6/23 anonim ***** válasza:
Nekem lenne energiam akar nappal is, csak apucinak nem nagyon van.
2011. jún. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

hú, hát mi pici volt, még volt energiam :D

most, hogy 1,5 éves, hulla vagyok!!! azért heti 1x-2x összehozzuk de nehezen veszem rá magam ;)

2011. jún. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kb szülés után egy évvel jött vissza a "kedvem" a dologhoz, addig ha csináltuk is ugy éreztem, hogy na legyen már vége. A férjem megértette. Tudta. Nem voltam nedves meg orgazmusom se volt. Már a tudata a szexnek is olyan volt, hogy na ne mááááár. Aztán szépen visszaállt.


Nem ebbe fog tönkremenni a kapcsolat, hidd el, vagy ha igen akkor az baj.

2011. jún. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
2 hónapos a kislányom. Nem azt mondom , hogy maratoni szeretkezésekre van idő, de megoldjuk. Szinte minden nap. Általában egyébként este, mert 7-től kb. 11-ig alszik a baba, és akkor van idő rá, vagy néha reggel mielőtt még jelez, hogy éhes. szerintem mindenképpen szakítsatok rá időt, mert a kapcsolat rovására mehet.
2011. jún. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a babád?

Nekem fél évig, amíg sokat szopizott, nyűg volt minden együttlét. Biztos vagyok benne, hogy ez biológia, hormonális okai vannak. Aztán ahogy ritkultak a szopizások, úgy lett egyre jobb, sőt, most már sokkal jobb, mint előtte valaha.

1 éves koráig szoptattam éjjel is, volt, hogy 4-5 alkalommal is felébredt, de nagyon tapintatos volt, egyetlen alkalommal sem kellett miatta félbeszakítanunk a szeretkezést. :)

2011. jún. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!