Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első fogkefe és fogkrém....

Első fogkefe és fogkrém. Milyen legyen? Mire kell figyelni?

Figyelt kérdés

Kisfiam 8 hónapos, kint van már 2 foga, most nő még 2, szerintem hamarosan kint lesz.Tudom, még nem olyan fontos, de szeretném elkezdeni hozzászoktatni, hogy a napi rutin része legyen.

Milyet vegyünk?Fogalmam sincs milyen szempontokat kell nézni, annyiféle van, hogy nemigaz...

Ja és az se mellékes, hogy nem a legdrágább, "zenélős-villogósat" szeretnénk megvenni.

HA van link az nagyon jó lenne, köszi:)


2011. jún. 17. 09:17
1 2
 1/12 poci-maci ***** válasza:

[link]

szia kicsit lejjebb kel tekerni az oldalon

nekünk nagyon bevált ez

2011. jún. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi, ezt néztem már a dm-ben.De nem harap rá?Nem csúszik le könnyen az ujjadról az a "gyűszűs"-fogkefe?
2011. jún. 17. 09:24
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi is ezt a nenedentet használjuk, csak mivel harapott, így vettem a dm-ben 3-as szettet van benne kis buzogány, fogkefeszerű vm, és egy fogkefe azt használom a fogmosásra.
2011. jún. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam most lesz 9 hónapos,4 foga van.A Gabi-nak van egy fogkréme,ami 0-tól 2 éves korig van.Nagyon finom,olyan,mint gyerekkorunkban :D Fogkefét meg 500-ért már tudsz venni a Rossmann-ban is,0 éves kortól van és még szép is!Nekünk nem volt semmi gondunk a fogmosással.Első két alkalommal harapott,aztán már tartotta a kis száját!

2011. jún. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

igen, az én fiamnak is az lenne az első, hogy ráharap, és azt hiszi jó játék:)

láttam olyan buzogányt, de olyat is, ami fogkefe, de műanyag a sörtéje...az milyen?miért fontos, hogy műanyag legyen?És a buzogány mire jó?

És ha nem ezt a szettet veszem amit első linkelt, akkor milyen fogkrémet?

huuuh túl sok a kérdés:))

2011. jún. 17. 10:16
 6/12 A kérdező kommentje:

köszi utolsó, ezeket megnézem!!Amúgy is szeretem a gabi termékeit:)

akkor a kérdések nagy része kipipálva.Még annyi maradt, hogy a buzogány mire jó?

2011. jún. 17. 10:18
 7/12 anonim ***** válasza:

mindegy a márka de arra figyelj h korának megfelelő legyen a fogkrém tehát ebben az esetben 0-

nem szabad h sok fluor legyen benne de a legjobb ha nincs is benne még


fogkefe meg sok van pl olyan amit az ujjadra lehet húzni vagy nyeles amin apró gumi sörték vannak lényeg h az is 0- legyen mert az való neki


ha teheted próbálj ki többet mert nem tudni melyik ízlik neki és melyik és "fogkefében" is van ami nem tetszhet neki és akkor szenvedés lesz .-)))


nálunk a Gabi és a nyeles vált be :-)

2011. jún. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

10:15-ös vagyok


Még annyit tanácsolnék neked,hogy ha nagyobb lesz jól nézd meg a fogkrémet amit veszel.Én gondolkodás nélkül kapkodtam le a márkákat a polcról,aztán mikor hazajöttem akkor derült ki,hogy van benne mentol!1-2 éves gyerekében is elég nagy mennyiség található,sokszor még nekem is csípős volt.

2011. jún. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

[link]


Mi ezzel kezdtük.

2011. jún. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi nektek!Most már vannak támpontok ami alapján el tudok indulni:)
2011. jún. 17. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!