Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én 20 évesen szültem meg a...

Én 20 évesen szültem meg a babámat, igaz nem volt tervezet baba csak nagyon abortusz ellenes vagyok, de nagyon megérte. Más is van aki fiatalon szült?

Figyelt kérdés
Sokan riogattak, hogy így vége a fiatalságomnak, de szerintem nincsen. Attól függetlenül barátnőimmel össze járunk maximum nálunk vagyunk. Mást is riogattak? Most a babám 4 hónapos
2009. márc. 23. 07:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!!


igaz az én helyzetem kicsit más, de én is fiatalon szültem, 23 évesen és a kisfiam pont 4 hónapos. tervezett lurkó volt és soha semmiért nem cserélném el ezeket a pillanatokat, amiket Vele élünk át. a párom is fantasztikus apa és támogat abban, hogy ne érezzem úgy, vége a fiatalságomnak. járunk néha szórakozni, a csajok jönnek hozzánk és imádják a kicsit. most már, ha jön a jó idő és Ő is nagyobb lesz még könnyebben mozgunk majd :) szóval én egy pillanatra sem bántam meg, hogy életet adtam ennek a kis csodának!! :)

2009. márc. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Emlékeim szerint engem nem riogatott senki, sőt épp elenkezőleg. Mindenki azt mondta, hogy mire újra "tombolhatnékom" támad a babóm is már felnőtt lesz ;)

De én most is "tombolok" olyan formában, hogy a párommal el-eljárunk vacsizni, szülinapi bulikra, munkahelyi partikra, ugyanígy a barátnőimmel is be-beülök egy sütire vagy teára valahova dumálni vagy ők jönnek hozzánk.

Egyébként most 22 vagyok és a kislányom alig 2 hét múlva lesz 1éves :) És igen, nagyon megérte ;)

2009. márc. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én az első babámat 20 évesen a másodikat 22 a harmadikat 25 és a negyediket most 39 évesen és nem bántam meg azt sem hogy fiatalon szültem és azt sem hogy most kicsit korosan.Ja és mind egy apától van.Mert ezt sokan megkérdezik hogy azért van e ekkora korkülönbség mert új páromtól van e a baba?
2009. márc. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 26 éves vagyok és 8 hete született meg a harmadik gyermekem! Én is 20 évesen szültem az elsőt és egy percig nem bántam meg! Mi is eljárunk néha szórakozni(mondjuk a pici mellől még nem voltam) és a barátainkkal is rendszeresen összejárunk! Szóval szerintem semmit nem vesztettél! Sok boldogságot Nektek!
2009. márc. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök nektek!!

Én is 23 évesen szültem kislányom, honap végén lesz 8hos és nagyon boldog vagyok vele és párommal:))

Boldog babázást neketek! és le vannak tudva akik beszolnának...uolyan jo anyák vunk mi is:))

2009. márc. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!