Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes babam egy par napja...

6 hetes babam egy par napja nem akar elaludni egyedul, pedig eddig mindig igy szokta. Ahogy teszem be az agyaba, sir. Csak olbe alszik el. Ez normalis? Hogy szotathatom le?

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Úgy hogy sír, kiveszed megszeretgeted az ágya mellett, tehát nem mész el a kiságytól vele, majd vissza teszed. És ezt rengetegszer megcsinálod. Előbb utóbb megtanulja hogy a kiságya azért van mert ott aludnia kell. Az én lányom már 11 hónapos és magától alszik el öt hetes kora óta. És most ne kezdje el senki írkálni, hogy akkor én rosz anya vagyok meg nem kap elég szeretetet stb... Mindent megkap érzelmileg és minden téren. Egyszerűen csak nem akartuk hogy közénk szokjon mert én így tartom helyesnek. Soha nem rigattam a lányomat igaz hogy nem is szerette. Most 11 hónapos és életvidám mosolygós kiegyensúlyozott baba. Minél előbb rendszert viszel az életébe annál könnyebb lesz neki is és neked is. A szeretet attól még megkapja tőled. A közelségedeti is főleg ha szoptatsz. Sok sikert.
2009. márc. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az enyém is ezt csinálta, de nálunk sajna nem javult a helyzet egy darabig, pedig minent megtettem, hogy visszaszokjon az egyedülalvásra. Egy idejig kizárólag a babakocsiban volt hajlandó aludni, beletelt pár hónapba, mire visszazsoktattam a kiságyba, azóta is ott alszik, de pár percet így is símogatni kell, mire elalszik. Érdekes, hogy esti elalvásnál soha nem volt gond. Azóta is azon töröm a fejem, hogy mi történhetett, de fogalmam sincs. Semmit nem csináltam másképp, mégis így alakult. Próbájl hozzá beszélni, símogatni, énekelni neki.

10 hósak vagyunk.

2009. márc. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat.Az esti alvasnal amugy nalunk sincs gond.:)
2009. márc. 23. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!