Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tanács orrdugulásra?

Tanács orrdugulásra?

Figyelt kérdés
Mit tudok csinálni? 11 hetes kisfiamnak már napok óta be van dugulva a kis orra, a doki adott orrcseppet de nem segít használok aqva marist is de az sem jött be, ha próbálom leszívni a váladékot nem jön ki sok sőt van hogy semmi de hallom hogy ott van. Így még az alvás sem megy. Köszönöm előre is! valami házi praktika?
2009. márc. 23. 11:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a homeós Euphorbium sprayt. Nem csak feloldja a váladékot, hanem gyulladáscsökkentő is van benne. Nekem a védőnő ajánlotta. Esetleg párologtass kamillát a szobában.
2009. márc. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

szia!

hol tudom beszerezni a Euphorbium sprayt? és mennyibe kerül?

Nektek bevált?

köszi

2009. márc. 23. 11:51
 3/12 anonim ***** válasza:
Tengeri sós sprayvel fújj be neki (Marimer pl., de többfélét kapni, gyógyszertárban, csecsemőknek) napi 5-6X (ha náthás, ha csak simán eldugult az orra, elég 1X), ez feloldja a trutyit és aztán orrszívó porszívóval szívd ki neki, az orrcseppet utána add, egy-egy cseppet mindkét orrlyukba. Jobbulást, kitartást!
2009. márc. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
használunk aqva marist de nem segít nagyon, nem lehet neki a kis orrát bekenni vmi mentolos krémmel?
2009. márc. 23. 11:58
 5/12 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban vettem, 1500 forint körül volt, sajnos nem emléksem pontosan, de gondolom mindenhol változó az ára. Nem kell kiíratni, úgy is kiadják. Itt van egy link róla: [link]
2009. márc. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
emlékszem:))) bocsi. Igen. nagyon sokat segített, addig nagyon sokáig el volt dugulva az orra a kislányomnak. Pár nap alatt rendbe jött. Ha használod, ne ijedj meg, ha 1-2 napig erősíti a tüneteket, ez természetes, mert az immunrendszert indítja be.
2009. márc. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sokat párologtass és a sok folyadék is segít lazítani.

Jobbulást!

2009. márc. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia! Mi ezzel a problémával mentünk orr-fül-gégészetre.2 hónapja szívtuk porszívóval, használtunk mindent, de nem jött semmi, csak hallottam, hogy ott van. Elegem lett, elmentünk, azt mondta a doki rég nem látott ilyen egészséges gyereket, és, hogy ebben a korban normális, mert a gégeporcok még olyan lazák, hogy azokat halljuk. Szóval azóta is hallom, néha leszívom, ha látok benne válladékot, de nem csepegtetek semmivel, eleget irritáltam már a nyálkahártyáját sajna.
2009. márc. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

és a te picid sem kapott levegőt?

menjek el vele én is?

nagyon sűrűn van bedugulva a nózija.

2009. márc. 23. 13:48
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! Ő kapott levegőt szerencsére. Szerintem igen, menj el ha tényleg nehezebben veszi a levegőt, nehogy a fülére menjen. Amikor voltunk volt egy 6 hetes baba, hetente 2x mentek leszívni, úgy televolt.
2009. márc. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!