Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik egy szobában alszanak a...

Akik egy szobában alszanak a babával, hogyan oldják meg a sexet?

Figyelt kérdés
Ma 6 hetes a babám,a héten megyek dokihoz.A párom úgy várja,h együtt legyünk,majd bele őrül.Én meg mindig csak arra gondolok,h jaj! itt ez a csöppség mellettünk.
2009. márc. 23. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Gondolom kisagyba alszik.Mink akkor szexelunk,amikor elalszik.
2009. márc. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
menj át másik szobába, ha nincs másik szoba akkor konyha, fürdőszoba...
2009. márc. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

szia!!


mi 1-2x szeretkeztünk a babóval egy szobában, de kicsit furcsa volt...:) nem tudtam 100% az együttlétre koncentrálni. most már úgy oldjuk meg, hogy akkor szeretkezünk, amikor a manócska este már alszik, vagy reggel, amikor még nincs fent és elvonulunk a hálószobánkba :) ha van másik szobátok, én inkább azt javaslom :) nekem nagyon furcsa volt egy szobában Vele.

2009. márc. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


6 hós a babánk, azóta nem a hálószabát használjuk erre a célra. Ha este alszik a baba, akkor a fürdit, vagy a nappaliban a kanapét. A hálószoba csak akkor jöhet szóba, ha a gyereket a nagyiék leviszik sétálni.:o)

Minden jót nektek! :o)

2009. márc. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem csak egy szobában alszotok vele, hanem ott alszik az ágyatokban, akkor az utolsó szopi után tedd a saját ágyába, és így nem fog zavarni.

Előbb utóbb megszokod, hogy nem csak ketten vagytok a szobában.

Magamból indulok ki, úgy gondoltam az elején, hogy milyen már, hogy a gyerek előtt csináljuk. Oda tettem egy lepedőt az ágy rácsára és mindjárt jobb volt. Azóta is van neki, csak most már a sötétítés szempontból.

2009. márc. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kimegyünk a nappaliba :)
2009. márc. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.A helyzet az,h a szüleimmel lakunk még együtt,tehát a nappali,meg a fürdő is kilőve. :-) A baba mindig a kiságyában alszik.Csak én érzem furán magam.De majd meglátjuk,pár nap és kiderül :-)
2009. márc. 23. 12:41
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Jajj ez sajnos nagyon ismerős. Mi is a szüleimnél laktunk egy FÉLszobában hárman. Mi csak akkor tudtunk szexelni, amikor véletlenül se anyukám, se tesóm nem volt otthon, a párom viszont igen, és a fiam a délutáni álmát aludta. Na most ez aztán nagyon ritka eset volt, és mindig benne volt a para, hogy mikor nyit ránk valaki. Ez így ment majdnem egy évig, talán 3-szor voltunk együtt... Sajnos ez a kapcsolatunk rovására is ment, nem volt semmi magánéletünk, és szét is mentünk, de szerencsére igen békésen. Azóta külön lakunk a szülőktől, sajnálom, hogy erre korábban nem volt módunk, de ez már sajnos így alakult.
2009. márc. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk érdekes a helyzet, kisfiam szeptemberben született. a lakást még nem fűtőttük, csak a szobát kicsit. Megszokta a ventillátort, azóta is csak azzal alszik el. Mivel amellett semmilyen zajt nem hall, mi egyszerűen megoldjuk a kérdést, bekapcsoljuk a ventillátort, így meg sem hallja, hogy a szobában vagyunk:-) Na de én könnyebben beszélek persze, mert külön lakunk, nekünk van hova mennünk ilyenek miatt amúgy is, dolgozószoba, fürdőszoba, ilyenek.Azért kitartás! ekkora korában a gyerkőc az égvilágon semmit nem fog észrevenni abból, amit ti csináltok. Később nehezebb lesz sajnos:-(
2009. márc. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Csöndben :-)! Mi is még egy szobában vagyunk, de 1-2 hónapon belül végre költözünk és akkor lesz külön szobája! Nekem is furi volt az elején, hogy ott alszik a kiságyban, de végülis belejöttünk :-)!
2009. márc. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!