Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves lesz a lányom, napi 1...

1 éves lesz a lányom, napi 1 liter folyadék nem sok neki?

Figyelt kérdés
Annyit iszik napközben, leginkább vizet. Kicsit sokat is mozog, kívánhatja is a szervezete. 10 kg. Ti babátok mennyit iszik ennyi idősen?
2009. márc. 23. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ennyit ivott kell is ennyi vagy még több ha kér
2009. márc. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

A piciknek sokat kell inni. Könnyen veszít, és szinte az egész testök víz még, olyan kis puhák.

Inkább az szokott a baj lenni, hogy nyűgös , mert elfelejtett inni. Ennél adhatsz többet is, nyugodtan, főleg, ha kéri.

2009. márc. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Túl sokat nem igazán lehet inni. Az miatt sose aggódj, hogy sokat iszik, mert az csak egészséges. Az én másfél éves fiam is megiszik kb ennyit, ha nem többet. Szoktam is mondani, hogy ez a gyerek nem iszik, hanem vedel :) De hát igyon csak, nagyon jót tesz.
2009. márc. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam is rengeteg vizet ivott meg. Mikor lemértük az 4 liter vol naponta. Cukorterhelésre kellett vinni. Nem volt cukros de továbbra is imádja a vizet. A doki azt mondta hogy 2-2.5 liter az még belefér nekik. Nálunk a 4 is:D:D Azért említsd meg a dokinak ha jártok nála,és majd eldönti mi legyen.De sztem az 1 liter az egyáltalán nem sok:D
2009. márc. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi csajok, amúgy én is a cukortól rettegek...
2009. márc. 23. 13:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez nem sok egy 1-2 évesnek napi 1,2-1,5 liter folyadék a normális. Az enyém meg nem akar inni. Napi 7-8 dl a max, tápival együtt, én meg ettől megyek falnak.

Ne aggódj.

2009. márc. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!