Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan csinaljam az etetest?...

Hogyan csinaljam az etetest? Tanacstalan vagyok?

Figyelt kérdés

5hos a bebim..egy ideje kostoljuk a gyumiket..de mellete szopik,de eleg vekony a tejem ejjel is szinte 3x felebred enni..

3orankent eszik,(szopizik)es delutan kap gyumit..mit?es hogyan?adjak neki?kulfoldon elek..


2009. márc. 23. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:

adhatsz neki, persze.

először kicsit, aztán többet.

vagy bio boltban vásárolj vagy üvegeset vegyél neki. ha kóstolgattok már, az ok, akkor csak növelni kell az adagot. ehet pl. almát, barackot, banánt, meggyet, szilvát, ezeket össze is keverheted.

2009. márc. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elkezdhetitek a főzelékeket is. Krumplit, répát, céklát, spenótot, tököt, salátát már adhatsz neki. Napról napra emelve az adagot 2-3 hét alatt kiválthatod a déli szopit. Itt sok receptet találsz: [link]
2009. márc. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én annyit hozzáfűznék, hogy inkább délelőtt adj neki gyümit, mert ha valami baj van, valamelyiktől esetleg fáj a hasa, oda az éjszakának... :) Én 10 körül szoktam neki adni és utána ha kér szopcsizunk.
2009. márc. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
urtica urens 5 vh segít ha úgyérzed fogy a tejed de olyan nincs hogy vékony ne aggódj.esetleg egy kis tejpép is mehet már neki
2009. márc. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!