Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan csináljam? Tanácstalan...

Hogyan csináljam? Tanácstalan vagyok. MÁr éjjel is 3 óránként kér enni.

Figyelt kérdés
6hós babám reggel 8-kor ébred ekkor szopizik.10körül adjak neki gyümit ,ebédre szopi uzsira gyümi vacsorára szopi és sinlac?Vagy ebédre is adjak sinlacot?vagy főzit?
2009. aug. 5. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez rengeteg hozzátáplálás egy 6 hónapos babának. Még épphogy kóstolgatnia kellene, nem naponta többször teljes étkezéseket kiváltani. Amúgy valószínű, hogy nem azért ébred fel, mert éhes lenne, így nagy hiba lenne a még több hozzátáplálás. Nagy meleg van, kánikula, valószínűleg csak szomjas. Szoptasd meg, és kész.
2009. aug. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Visszaolvasva elég bénán fogalmaztam meg.Most eszegeti a gyümit a reggeli és a déli szopi között.Amit leírtam,arra törekedjek szépen lassan vagy van más lehetőség is?
2009. aug. 5. 14:11
 3/3 anonim ***** válasza:
leírom mit hogy kell egy 6 hónapos babának ha szopik is. elég a tejed? ha nem akkor :reggel cici minimum 20 percet szívja intenzíven ne hagyd lazsálni.délelött 10 órakor kis banán vagy barack paszírozva vagy alma d csak egyféle! fél alma elég neki délelötre akkor ebédre nagyot cicizik.az elég lesz neki megint délután 4 ig akkor kap egy kistápszert és fűrdés utána nagy nagy cicizés. és éjjel meg még talán felébred 1x ésadj neki cicit. de ezt így kivűl állónak nehéz meghatároznia van védőnőd kérd ki atanácsát.
2009. aug. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!