Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem fázik meg a dereka, ha...

Nem fázik meg a dereka, ha felcsúszik a póló?

Figyelt kérdés
Sokan nagyon szeretik a pólókat, nekem viszont vannak kétségeim. 5 hónapos a kisfiam, eddig mindig bodyt adtam Rá, de rengeteg tündéri kis pólónk van, amit jó lenne használni, csak zavar, hogy folyton felcsúszik, és kivan az egész dereka. Természetesen a nagyszülők mindig szívrohamot kapnak, hogy megfázik a dereka, adjak alá egy ujjatlan bodyt, de az meg enyhe túlzás ebben a melegben. Póló-kedvelő és -ellenző anyukák: hogyan vélekedtek erről?
2011. jún. 18. 13:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

15:45-nek

Egy 8 hetesre én is pólót adnék, mert ő még nem csúszik-mászik a földön.

De egy 5-6 hónapos baba nagyrészt már a földön van a nap nagy részében. Legalábbis az én fiam 5 hónaposan már forgott oda-vissza, meg négykézláb hintázott, így nagyobb biztonságban volt a földön. Bodyból mindig nagyobbat adtam rá, pont a szellőzés miatt.

2011. jún. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
15:45 vagyok,jól van tudom hogy amelyik mászik annak jobba body,én csak a kérdésre válaszoltam,s mivel az én babám 8 hetes arról írtam
2011. jún. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Az én kisfiam még nem ilyen ügyes, de ma pólót adtam Rá, és a tapasztalat: sajnos bennem van a hiba, mert nagyon idegesített, hogy akármikor felveszem vagy leteszem játszani, folyton a nyakába csúszott. Maradok body-párti itt benn a házban, de ha nagy meleg van, akkor egy lazább pólót fogok használni. Köszönöm még egyszer mindenkinek!
2011. jún. 18. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!