Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7hó 1hetes babátok már ül?

7hó 1hetes babátok már ül?

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Igaz az én lányom még csak 6 hónapos 3 hetes,de már hetek óta kúszik előre és kúszásból fel is ülbiztonságosan.
2009. márc. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam pontosan ennyi idős volt, mikor először egyedül felült, előtte két héttel állt fel kapaszkodva az ágy mellett.
2009. márc. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem 2 gyerekem van, teljesen másképp fejlődött a mozgásuk.

A lányom (aki már 6 éves), 7 hónaposan ült ha leraktam, de magától csak 9 hónaposan ült fel. Szintén 9 hónapos korában kezdett mászni, és 14 hónapos volt mikor egyedül ment.

A kisfiam (most 14 hónapos), ő 5 hónaposan már ült, fél éves korában ült fel magától, de akkor már fel is áll. Onnantól kezdve ment a bútorokba kapaszkodva, és 10 hónaposan már egyedül.

Csak azért írtam ilyen hosszan, hogy lásd, nincs két egyforma gyerek, még ha testvérek akkor is ilyen nagy különbségek lehetnek.

2009. márc. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az én babám pont annyi idős, mint a tiéd:)

ő sem ül még. most kezdett el kúszni, és négykézlábra állni.

2009. márc. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem kisfiam 8,5 hós és csak akkor ül ha ültetem, akkor stabilan, de még nem ül fel magától és még csak ízlelgeti a popsikitolást a kúszáshoz-mászáshoz, de egyelőre lustizik ilyen téren.
2009. márc. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi is 7,1 hósak vagyunk :-) Még nem ül fel, csak ha ültetem, de így is elhuppan mint egy zsák egy idő után. De már ügyesedik, többet ültetem. Már fürdőzés alatt is, fogom a hónalját, és úgy locsizik. Élvezi. Még nem áll négykézláb (abból fog majd azt mondják felülni egyedül), de már nézegeti mi van a hasa alatt :-D
2009. márc. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!