Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kismamak honan tugyatok hogy...

Kismamak honan tugyatok hogy eleget evete a babatok es hogy elege a tejetek.1hetes a kisbsbam? Kerlek irjatok.

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 08:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha nyugodtan alszik utána,akkor biztosan nem éhes.

Ilyenkor már beindul a tejtermelődés rendesen.

Ha megfogadsz egy jótanácsot,eszedbe ne jusson minden evés előtt és után mérlegre rakni,mert én is ettől lettem depressziós:(

Ráraktam,sokat evett,és a mérleg kevesebbet mutatott utána.

Ne aggódj,ez a a lényeg:)

Boldog babázást!

2010. jan. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 1 hetes korában még nem tudtam. Egyszerűen csak szoptattam, ahogy kért enni, olyan 3 óránként, és reméltem, hogy elég neki. De nagyon ideges voltam, úgyhogy megértelek. Aztán 2-3 hétig méricskéltem, de igy utólag nem volt semmi értelme, mert evett rendesen. Persze ez babafüggő, mert van, aki csak mimeli, aztán alig eszik, alig hizik, azért pár naponta szerintem az elején érdemes mérni, hogy gyarapszik-e :) Aztán meg kiismered.
2010. jan. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én az első 1-2 hónapban mérlegre tettem etetés előtt és után is. Utána már belejöttünk a dolgokba mindketten és már nem aggódtam ez etetésen. Kiismertem mikor mennyi elég neki, stb. Az első gyereknél az első napok tényleg nagyon bizonytalanok voltak és még ehhez kaptam 1000 féle tanácsot, ami nagyon kiborító volt (és a végén egyik sem jött be... utána ezeket elengedtem a fülem mellett). Sok sikert :)
2010. jan. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszononm a valaszokat.
2010. jan. 31. 09:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Le kell mérni, hogy mennyit evett, különben nem tudhatod biztosra.Én mindig mértem.
2010. jan. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az első két hétben én is mértem, de semmi értelme nem volt. A mérleg szerint alig szopott, szinte soha nem ette meg az előírt mennyiséget, mégis több mint 1 kilót hízott az első hónapban. El is tettem sürgősen a mérleget, mert csak feleslegesen stresszeltem magam.

Ha evés után nem sír, van elég pisis pelusa akkor nincs gond. Azért hetente-kéthetente érdemes megmérni (de ezt a védőnő gondolom meg is teszi).

2010. jan. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!