Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba mellet van lehetőségetek...

Baba mellet van lehetőségetek arra, hogy minden nap meglegyen a kellő mozgásotok?

Figyelt kérdés

Ha nincsen segítségetek és esetleg több gyerek is van miként szaítotok időt testedzésre.

Elég egy kiadós babakocsis séta,vagy dvd-re tornáztok,esetleg futópadot használtok?

Nekem nagyon kihat a mozgáshiány a közérzetemre,sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok,ha lehetőségem van kiadós mozgásra.


2011. jún. 18. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
3 gyerek. pilates DVD,futópad, bicikli. háromszor a héten uszoda,akkor apuci őrizte a gyereket. Akik élvezték, mert felforgathatták a lakást és sátortábort építettek a nappaliban
2011. jún. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Tornázz a babáddal.

Persze attól függ mekkora a babád, és hogy élvezné-e.


Amúgy én nem tudok mellőle elszabadulni, csak hetente egyszer. Úgyhogy nincsen napi szintű mozgás, max. annyi, hogy futok utána mint a fene. :)

2011. jún. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

muhaha :D 1,5 éves a fiam! reggel felkelünk, villámgyorsan kitakarítjuk a lakást, elpakolunk, kicsit sziszifuszi mert ő meg szétpakol... ;)

elmegyünk babakocsival a boltba, bevásárolunk, ez kb. 20 perc séta nekem aztán gyalog átsétálunk a játszótérre, ez megint csak 20 perc lenne ha nem cipelném a szatyrokat, kergetném a fiam a babakocsival és a kismotorral :D aztán a játszón ugyancsak rohanok utána, homokozok vele, hintáztatom, rohanok a kismotor után. hazafelé kismotorral szokott jönni, én meg caplatok utána babakocsival, ez már csak 10 perc séta. megfőzöm az ebédet, addig ő szétpakolja a lakást, míg ebédel én megint összepakolok, elmosogatok, aztán alszik, addig mosok, vasalok, kicsit netezek.

felkel, lemegyünk a játszótérre, vagy a kertben vagyunk ez olyan 3-4 óra ami szintén úgy telik, hogy rohanok utána, játszok vele, stb.

este feljövünk, megvacsorázik, megfürdetem még énekelünk, mesét olvasunk, játszunk aztán alszik.

megmondom őszintén, eszem ágában nincs mozogni, szerintem pont elég ez is, estére annyira fájnak a lábaim... :D

2011. jún. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
első válaszoló, nem semmi, irigylem az erődet!!!!
2011. jún. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
napi séta babámmal...le a másodikról, fel a másodikra úgy, hogy egyik kezemben a 9 kg-os fiam, másikban a 9 kg-os babakocsi....oké, nem az a klasszikus testedzés, de ez van...
2011. jún. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha lenne erőm korán felkeni el tudnék járni kocogni, míg a férjem nem megy dolgozni, mert azt szerettem a kislányom előtt, de akkor mindig esténként csináltam.

Sajnos nincs rá lehetőségem, de hiányzik. A kislányommal járó fáradtság, mozgás nem ugyan olyan, bár az is fárasztó tud lenni. Ha alszik inkább a házimunkát csinálom, vagy csak ülök és élvezem a csöndet...

2011. jún. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
4 gyerkőc. Hetente 5-ször hajnalban kelek és megyek futni (3/4 6-kor már melegítek). Eleinte kegyetlen, de megszoktam és hiányzik, ha nem megyek. Eszméletlenül feltölt, türelmesebb, kiegyensúlyozottabb vagyok mióta rendszeresen futok, egyéb jótékony hatásairól (alakformálás) nem is beszélve. ;)
2011. jún. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, a fiam mellett igazán van lehetőségem akár egész nap is megállás nélkül mozogni :)))
2011. jún. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

(első vagyok

érdekes, a sokgyerekesek sportolnak minden nap a gyerekek mellett:) )

2011. jún. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Este amikor mindenki elaludt, férjemmel mi is lazítunk, filmet nézünk, én közben tornázom 40 percet legalább.

Ennyi ideje mindenkinek van egy nap ez tuti..

2011. jún. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!