Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kertes házban élő kisgyerekes...

Kertes házban élő kisgyerekes anyukák! A Lehetőségetek lenne légvárt bérelni szülinapra, korrekt áron, akkor bérelnétek?

Figyelt kérdés
Olyan 20-30ezer/nap
2011. máj. 10. 18:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Tuti nem. Nekem drága. 20-30ezerből az egész szülinap megvolt, mindenestül. (animátor, tora, hely bérlés, lufi, kaja)
2011. máj. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nem.

Egyrészt mert drága, másrészt meg nem szeretem az ilyesfajta nagyzolásokat...

2011. máj. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Nem, mert ha már légvárat bérelsz, gondolom lesz ott több gyerek. Én nem vállalnám a felelősséget, még a saját gyerekeimért igen, de másért.

Jó lehet a baleset óta, fel sem állítják, ha nem lehet megfelelően rögzíteni, meg lehet lenne személyzet aki a gyerekeket felügyeli, de én nem vállalnám be.

2011. máj. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
nem és szülinapot sem rendeznék ill nem is rendeztem soha itthon.
2011. máj. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 kisnita ***** válasza:
Nem, inkább veszek a fiamnak 16 ezerért. Nem olyan nagy, de 1-2 sőt 3 gyereknek elég. Másrészt ahogy előttem is írták én sem vállalnám a felelősséget ha valami baj történne.
2011. máj. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Mi béreltünk az ikerfiaim buliján, és óriási siker volt. Úgyhogy nekem pozitív a véleményem :)
2011. máj. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem.Inkább vennénk egyet(20-30 ezerért már bőven lehet kapni),ráadásul a férjem épített egy fa játszóteret a gyereknek(várral,hintákkal,csúszdával,mászóhálóval,homokozóval).
2011. máj. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Természetesen lenne hozzá felvigyázó, aki ügyel a gyerekekre, pl: ha öt személy a maximum akkor nem enged be mégegyet.

Plusz valószínűleg lenne "Partiszervíz" szolgálat. Megrendelés szerint üdítő, rágcsi, tortaszállítás. Arcfestés igény szerint, jó minőségű festékkel...

Persze ez csak elméleti...

2011. máj. 11. 09:07
 9/18 anonim ***** válasza:
69%
NEM! Utálom a légvárakat, és az ilyen amerikamajmolós birthday partykat! 5 éves a kislányom, eddig csak családi körben ünnepeltük a szülinapját. Úgy tervezem, jövőre sor kerülhet az első olyan szülinapra, ahová 3-4 barátját is meghívunk. Sütit, szendvicset én is tudok sütni, tudok kitalálni játékokat, vetélkedőket, van nagy kertünk futkározni, labdázni, pokrócon hemperegni.....arra a 2-3 órára ennyi bőven elég lesz, semmi szükség bohócra, animátorra, ugrálóvárra és fityfenékre.
2011. máj. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Igen 19 ezerért rendeltem,a jövő hét végi szülinapi bulira.
2011. máj. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!