Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Eltörölnétek az abortuszt ha...

Eltörölnétek az abortuszt ha lenne rá lehetőségetek?

Figyelt kérdés
én biztos,szerintem undorító mocskos dolog!ha nem kívánt a terhesség,hát akkor vazze,figyelni kellet volna előbb a védekezésre!
2010. aug. 28. 10:20
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
11%
Pontosan, ahogy írod! Nekem is ez a véleményem. Nem kellene megölni azt a kis magzatot, hanem figyelni kéne a védekezésre. De ha valaki már erre is lusta, akkor az ilyennek azt kívánom, hogy egy abortusz elvégzése után már ne lehessen soha többé gyermeke.
2010. aug. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%

igazatok van, töröljék el, szülje meg mindenki a beteg gyerekét, a nemi erőszakból fogant gyerekét és a 12-13 éves gyerekek is szüljenek, ha megrontották őket...+ haljon inkább meg az anya, de nehogy a magzatot vegyék el, ha mindketten életveszélyben vannak


tiltsuk be az abortuszt, hogy legyenek illegális magzatelhajtások ...


gratulálok, átgondolt döntés lenne.....tán körül kéne nézni a történelemben és a világban és rájönnétek, mi a következménye az abortusz tiltásának...ökrök

2010. aug. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
94%

10:27


A számból vetted ki a szót.

2010. aug. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
98%

Nem értek ezzel egyet. Abortusz ellenesek folyton azt hangoztatják, hogy védekezni kellett volna. Én az ilyeneknek azt kívánom, hogy ők is essenek teherbe gyógyszer mellett, aztán halgassák eme okosságot, hogy miért nem védekeztél? Ugyanis nem tudom, hogy most halljátok elösször azt, hogy gyógyszer mellett nem kizárt a terhesség? Nekem így született egy unokahúgom.

De akkor ha pl. egy nőnek beteg a gyereke, akkor szülje meg, mert ti ellenzitek az abortuszt? Nem számít, hogy szenvedés lesz neki ezen a világon? Vagy ha megerőszakolnak egy nőt akkor? Persze gondolom lesz olyan vélemény, hogy akkor adja örökbe, az is csodás lehet intézetben felnőni. Amúgy meg akinek védekezés mellett jön össze a terhesség, azt meg is értem ha elveteti, mert ha anyagiak nem engedik a család bővítést, akkor ez a felelőtlenség. Nyomorba szűlni.

2010. aug. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
98%
Egyetértek! Én sem törölném el! Pont azért, amit az előttem szóló írt. Gyógyszer, és védekezés mellett is eshet valaki teherbe, aki nem akar, vagy éppen nem megfelelőek az életkörülményei. Nincsenek már így is elegen az árvaházakban, meg az utcán?
2010. aug. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
91%

Egyetértve a 10.27-sel

-senki sem csináltat ilyet szórakozásból

-van aki nem hibázott, rákényszerül (nem 100%-os a védekezés, lehet erőszak eredménye a terhesség)

-az abortusz volt, van és lesz, a tiltás csak az illegális szférába teszi át (+ van más ország, menjenek oda?)

-lehet hogy nem szép dolog, stb. de az embrió még nem igazi ember (bár érez, de pl. nincs tudata, akarata, lelke)

2010. aug. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
"Nekem így született egy unokahúgom"és képzeld el,hogy őt elvetették volna... én most csak arra gondoltam pl:ha egy egészséges 18 éves lány teherbe esik egészséges babával,azt miért kellene elvetetni?nem a megerőszakolásra gondoltam.előbb talán kérdezni kéne.
2010. aug. 28. 10:48
 8/21 A kérdező kommentje:
de ha egy 18 év körüli terhes lesz,legalább adjon neki esélyt az életre!nincs joga elvenni.max beteszi egy intézetbe!
2010. aug. 28. 10:50
 9/21 anonim ***** válasza:
89%

És én még azt hittem, hogy itt normális-épp eszű emberek írják meg a véleményüket. Hát, hiába--mindig van mit tanulni.



Ti sem vagytok különbek azoknál az embereknél..


Nem töröltetném el-a miértjét megtartom, gyanítom, nem érnétek fel ésszel.

Sosem volt abortuszom....3 gyermekem lesz, ha a Jóisten is méltónak tart rá (azaz már van kettő)...


Remélem, egy nap az eszetekhez? kaptok.

2010. aug. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
87%

Az nyitóra és az első kommentelőre értettem.


De a stílusból lehet következtetni a korra, agyi kapacitásra-hát, iq bajnokok is vannak, na.

2010. aug. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!