Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy csinálnátok meg ha lenne...

Hogy csinálnátok meg ha lenne lehetőségetek kialakitani játszószobát? Mit raknátok bele? Milyen szinekkel festetnéte? Milyen butorok?

Figyelt kérdés
benti garéázsbol csinálnánk kb 30 négyzetméter.
2010. szept. 20. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Húúúúúúúúúú ha lehetne akkor lenne egy sarok focihálóval tele labdával egy medencényi terület.


szin: zöld vagy sárga

bútor mindenképp puffok és babzsákfotelek

a padló olyan játszótéri puha padló lenne

2010. szept. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hú, de jó lenne ... :) Nagyon irigyellek, hogy van erre lehetőségetek!!!


Én a falakat azt hiszem több színűre festeném valamilyen formában, de sárga lenne az alap, ez biztos.

Amit tuti raknék bele, az egy nagy hálós trambulin, és labdás medence. Ezt kortól függetlenül imádják a gyerekek! (meg szerintem titkon a felnőttek is)


Bútorok: Polcok, ládák a játékok elpakolásához. Egy jól körülülhető asztal, ahol lehet kreatívkodni, társasjátékozni.


Én úgy csinálnám, hogy mondjuk a szoba felét körberaknám a tárolóeszközökkel, és ezek között lenne egy nagy üres tér a játékokkal játszáshoz (pl. Legozás, autózás/babázás) Ide tenném pl. a játékkonyhát, babaházat, stb. Tehát az ilyen "nagyobb darab" szerepjátékos cuccokat.

A másik részben lenne mondjuk a trambulin meg a labdás medence, meg ha még lenne valami mozgásos játék (pl. csúzda, vagy bordásfal, libikóka, stb)


Ha még elférne, akkor lehet, csinálnék egy mesesarkot, könyvespolc könyvekkel, TV/DVD ahol mesefilmet nézhet. Lenne egy nagy szivacs a földön, meg párnák, jó kis relaxációs zugot alakítanék ki.


Mindezeket én most kb. egy ovis korúnak képzeltem el. De persze sok minedn függ attól is, hogy mekkora gyereknek szeretnéd csinálni a játszószobát!

2010. szept. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az előttem szólók nagyon jókat írnak..én még kiegészíteném munkaasztalokkal,gyurmázáshoz,festéshez,rajzoláshoz.

És a falakra lehet a 100-as boltokban szivacs mesefigurákat venni,gomba,oroszlán,vonat, bicikli,ilyeneket tennék.

2010. szept. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
a fiamnak volt, amíg el nem költöztünk. a fal kék és sárga volt, volt játéktároló, lépcsőzetes és falra akaszthatós is, h el lehessen pakolni. a padlón szőnyeg volt. volt 1 asztal és szék kreatívkodni, a többi hely üres volt, h tudjon rohangálni, építeni,focizni...
2010. szept. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. elfelejtettem, h volt benne könyvespolc, sok mesekönyv, és a picikori kókuszmatracát letettem, hha elfáradna le tudjon pihenni, arra tettem 1 nagy macis plédet, egész jól nézett ki.
2010. szept. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a nappali egy része van átalakítva gyerekbirodalommá. A 60 nm 1/2, 2/3 a gyerek birodalma. Van neki asztal székekkel, sok egymásba rakható játéktároló doboz, hogy kisebb helyet foglaljon. Szőnyeg van lent, hogy ne fázzon meg. Van neki sátor mászóalagúttal, és medence is 100 labdával, de Ő nem szereti annyira így azt most elpakoltam. 2 éves fiú, és most a járművek a menők nála, így a tér nagy része szabad, hogy elférjen. Most a sláger az utánfutós traktor és a dömper, de van bicikli, taxi, hintaló és motor is.
2010. szept. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ezeko ötletek de még krnék.
2010. szept. 22. 20:30
 8/8 anonim ***** válasza:
pici csúszda, vár, esetleg sátor? Hintaágy
2010. szept. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!