Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is "fuldokolt" a...

Másnak is "fuldokolt" a babája, amikor először adott neki pépes kaját?

Figyelt kérdés
Ma adtam először egy kis főtt krumplit a kisfiamnak, 3 és fél hónapos. Teljesen összetörtem és a főzővízéből is jó sokat tettem hozzá, úgyhogy teljesen pépes volt. Amikor sikerült lenyelnie, szegénykém elkezdett köhögni, mint amikor félrenyel. Ez mással is így volt?
2009. márc. 23. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Az én babám 7 hónapos most adtam neki burgonyát ugyan ez volt nálunk is inkább adj neki gyümölcsös dolgot!Hidd el azt díjazni fogja.
2009. márc. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A natúr krumpli általában a nemszeretem dolgok közé tartozik a babáknál. Szerintem keverj hozzá valamilyen gyümölcsöt, amit szeret. Azzal biztosan szívesebben és könnyebben fogja enni. Mondjuk, egy 3 és fél hónapos babának lehet, hogy még nehezebben megy a szilárd ételek evése...
2009. márc. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia,


normális jelenség. Később is elő fog fordulni, ha "nem finomat" adsz neki. Esetleg előbb a kanálból evést gyakoroljátok tápszerrel, ha megy akkor jó ötlet a sütőtökös krumpli. És elsőre 1-2 kanál is siker ám!

Az én kislányom 9 hósan szokott le erről, mert már tud rágni, és a kihányás előtt megpróbálja elrágni ha darabot talál, vagy fura ízű az étel. :)

sok sikert!

2009. márc. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!