Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ötleteket várnék, miért ébred...

Ötleteket várnék, miért ébred 5.30 körül 21 hónaposom?

Figyelt kérdés

Eddig sem volt egy nagy alvó de egyre korábban kell !

Napirendje így néz ki :


Reggeli : 100 ml tej 5.30 körül

Tízórai : gyümölcs keksszel vagy kenyérke 8.30 körül

Ebéd : főtt étel 1 tányér 150 kakaó 11.30 körül

Alvás 2-3 óra

Uzsi:joghurt ,kalács ilyesmi 15.30 körül

Vacsi : tejbegríz,szendvics 18.30 -19 körül

fürdés után 20.30 körül 150 tej vagy tejital


Éhes ? De akkor miért csak 100 ml iszik reggel ?Bár ő kéri mégis csak ennyit iszik belőle ..

Sok a déli alvás ? Ébresszem fel ?

Nem fárad le eléggé ?


Várom az ötleteket köszi :)


2011. jún. 19. 14:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet, hogy túl világos van reggel a szobájában? enyém mostanában azért kelt, tettem az ablakra egy nagy pokrócot, most megint 8kor kelünk :)
2011. jún. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Az is előfordulhat, hogy szomjas. Próbáld ki, adj neki vizet, ha felébred. És valóban sötétíts be kellően, hogy tudja, még alvás idő van.
2011. jún. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért, amiért az én 18 hósom: csak. (nem éhes, nem szomjas, sötétben és világosban is ébred, mindegy mennyit alszik délben)
2011. jún. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
az én 18 hónaposom dettó. fél hatkor kel, átmászik közénk és mellettünk visszaalszik (cirka negyed óra zizegés után)
2011. jún. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A fiam is 5kor kelt hetekig, mire rájöttünk, hogy be kell csukni a zajtót, ha látja, hogy zárva van, nem próbál felkelni. (van éjjeli fénye, mert sötétben nem alszik) Azóta fél hétnél előbb nem kel. Ő is 2-3 órát alszik napközben. 21 hós
2011. jún. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

NEM TUDOM!! Az én két fiam is így van beprogramozva. Csak akkor kászálódok ki hozzájuk az ágyból, ha sírnak, addig elszöszölnek, motyognak magukban akár egy órát is. Teljesen mindegy, mit esznek, mikor fekszenek.

Nagy pech, hogy ilyenkor keltem mindig terhesen, munka miatt, lehet, felébredt a baba a hasamban, és megszokta, hogy ilyenkor van kelés. Télen sem alszanak jobban, nem a világos miatt van.

2011. jún. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem is mindkét fiam korán kelő ( 4 éves és 9 hónaposak), fél 6-kor már mi is mindig ébren vagyunk, pedig este 9 előtt sosem alszanak. Egyik sem az éhség miatt ébred:))
2011. jún. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az én nagyon jól alvó 7 hónaposom is pár napja 6-kor kel,nem tudom,miért.Talán világos van,talán a front,nem tudom,de szopi után visszaalszik és a fáél délelőtt alvással telik.Sajnos segíteni nem tudok neked,csak veled érzek,én is aludnék még kicsit reggelente.
2011. jún. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Két és fél évesemet soha nem zavarta a fény, délutáni alvásnál sem sötétítettem soha, így is két-három órát alszik. Viszont mostanában ő is reggel 7-kor kel. Igaz az az első, hogy pisilni kell.
2011. jún. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szopireflex, ennyi. hiányzik neki, aztán megnyugszik, alszik tovabb mi pedig szenvedünk a korai keléstől :-(
2011. jún. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!