Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ötleteket várnék, miért ébred...

Ötleteket várnék, miért ébred 5.30 körül 21 hónaposom?

Figyelt kérdés

Eddig sem volt egy nagy alvó de egyre korábban kell !

Napirendje így néz ki :


Reggeli : 100 ml tej 5.30 körül

Tízórai : gyümölcs keksszel vagy kenyérke 8.30 körül

Ebéd : főtt étel 1 tányér 150 kakaó 11.30 körül

Alvás 2-3 óra

Uzsi:joghurt ,kalács ilyesmi 15.30 körül

Vacsi : tejbegríz,szendvics 18.30 -19 körül

fürdés után 20.30 körül 150 tej vagy tejital


Éhes ? De akkor miért csak 100 ml iszik reggel ?Bár ő kéri mégis csak ennyit iszik belőle ..

Sok a déli alvás ? Ébresszem fel ?

Nem fárad le eléggé ?


Várom az ötleteket köszi :)


2011. jún. 19. 14:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálja. 17 hónapos. nem értem miért. 4 hete fél hatkor kelünk. még a férjemnek sem kell munkába mennie. és délben meg már elalszik az etetőszékben...
2011. jún. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
17 hós. Én is tettem plédet az ablak elé, mert nem lehet teljesen leengedni a redőnyt és ha látja a lukacsoknál a fényt, mutagatott állandóan, hogy húzzuk fel, már reggel van, akár 5-kor is. :( De most a kiságy szélére is tettem egy takarót, talán most kicsit tovább húzza így. Nálunk még éjjel is eszik, majd 2dl elfogy elalvás előtt, éjjel, reggel már kevesebb is elég neki. Vannak ilyen pacsirták, azt mondják.
2011. jún. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!