Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fülbevalót vegyek majd...

Milyen fülbevalót vegyek majd újszülött kislányomnak?

Figyelt kérdés
Amikor a kisfiamat szültem 3 éve a kórházban kérdezték a kislányos anyukáktól ,hogy szeretnék e ott kilövetni a baba fülét.. Én is ott szeretném majd kilövetni csak nem tudom milyen fülbevalót vegyek neki?Milyen a praktikus illetve melyik fajtát nem tudná kivenni könnyen?Esetleg ha képet is tudnátok mutatni milyet vegyek az nagyon jó lenne :-) Előre is köszi a válaszokat!
2011. jún. 19. 18:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Először ne lövesd neki ki olyan picin, ráér fél éves korára, és tuti nem lövetném pár naposan.

amúgy meg ilyesmit


[link]

2011. jún. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
Az elején úgyis a belövő fülbevalója lesz neki, biztonsági okokból. Utána mindenképp babafüggőt vegyél, így mondd az ékszerüzletben, a babafüggőknek más a hátsó részük, nem hegyes.
2011. jún. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

plusz ha kilövik, abba speciális fülit tesznek, orvosi fémet, és bebökőset, nem ilyen zárasat.

Azt pedig pár hét múlva lehet csak kivenni és betenni helyette mást.

2011. jún. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2011. jún. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kislányomnak ilyesmi van: [link]

4 naposan tették be, mikor a kórházból jöttünk haza. Elvitték felöltöztetni, közben rakták be a fülbevalót... kb. az egész volt 15-20 perc... mikor kihozták, békésen aludt, észre se vette, hogy kiszúrták a fülét. A nagylányomnak is ennyi idősen tették be. soha, egyikkel se volt gond. Nem bántották, megszokták, hogy ott van.

2011. jún. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én kilövettem pár naposan a kórházban.Nem bántam meg(legalább nem kellett nekem lefogni)!Lencse fülbevalója volt,és alapból azt tették be neki(előtte nap oda kellett adni,beletették fertőtlenítőbe).
2011. jún. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nézd csak, ezt találtam: [link]

Itt meg biztosan találsz olyat, amilyen fazon tetszik: [link]

2011. jún. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én a Baross kórházban fogok szülni ,nem tudom hogy ott adnak e első fülbevalót vagy sem ,de ennek majd megpróbálok addig utána járni.Köszönöm a válaszokat és a képeket :-)
2011. jún. 19. 20:14
 9/12 anonim ***** válasza:
A kórházakban nem lövik,hanem szúrják a fület szerintem.Legalábbid Debrecenben.Mi si a hazajövetel előtt szurattuk ki,bevittük a fülbevalót,beáztatták,és aztán betették.Nekünk akasztós van.hu/gyermek-fulbevalok--arany---ld-416--84304 ilyesmi.
2011. jún. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bocsi nem jó a link.
2011. jún. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!