Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fülbevalót vegyek majd...

Milyen fülbevalót vegyek majd újszülött kislányomnak?

Figyelt kérdés
Amikor a kisfiamat szültem 3 éve a kórházban kérdezték a kislányos anyukáktól ,hogy szeretnék e ott kilövetni a baba fülét.. Én is ott szeretném majd kilövetni csak nem tudom milyen fülbevalót vegyek neki?Milyen a praktikus illetve melyik fajtát nem tudná kivenni könnyen?Esetleg ha képet is tudnátok mutatni milyet vegyek az nagyon jó lenne :-) Előre is köszi a válaszokat!
2011. jún. 19. 18:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha lövik, akkor azt kell benne hagyni egy darabig, amit belelőnek. azt ők szokták adni, nem igazi nemesfém, csak futtatva van.

Ha szúrják, akkor az a jobb (könnyebb berakni), amit elölről kell betenni. Bedugós nem jó a piciknek, haenm pici karika, vagy hagyományos, vagy amerikai tipusú babafülbevaló. Így keress: babafülbevaló, speciálisan nekik való -nem túl nagyok, nem fér bele az ujjacskájuk. Az sem jó, aminek hegyes része van, legyen lekerekített.

2011. jún. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Na igen arra pontosan nem emlékszem mondták e ,hogy lövik vagy szúrják a fülecskét ... Akkor majd ennek is megpróbálok utána járni és többi választ is köszönöm!
2011. jún. 19. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!