Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én adok 8 hós babámnak...

Csak én adok 8 hós babámnak még mindig bébiételt?

Figyelt kérdés
Kezdem magam rosszul érezni, mert itt azt olvasom mindenfele, hogy ki mit főz a babájának. Én megmondom őszintén, megveszem a boltban az üveges kaját és azt adom neki. Sokkal egyszerűbb és kényelmesebb és talán még olcsóbb is. Már le kéne szokni erről? vagy nem probléma? Tényleg mindenki főz babájának?
2011. jún. 19. 20:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Csináldúgy ahogy neked jó. Megőrülők ettől a mostani világtól, ahol úgy csinálnak mintha kötelező szabályok lennének a gyereknevelésre.

Én nem főztem neki külön,8 hónaposan,már a miénből vettem ki fűszerezés előtt. Zöldséget, husit.

3 gyerekem van a csuda győzte volna 100 félét főzni

2011. jún. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
*miénkből
2011. jún. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Ennyi idös gyereknek nyugodtan lehetne a tietekböl adni, ha nem nagyon füszeresen fözöl, ha igenn, akkor mielött beleteszel csipöset, akkor vegyél ki a kicsinek.

Sokkal jobb és egészségesebb, mint a kész kaják, amit te fözöl, az friss és nem áll ar hónapok óta az üvegben.

2011. jún. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
ar = már
2011. jún. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi probléma! mindenki úgy csinálja, ahogy azt ő jónak látja. én főztem, mert van saját kertünk, tudom mivel kezeljük, így ez biztosan "bio"... Így legalább tudtam, mit eszik a gyerekem. Ha neked a bébiétel a kézenfekvő, akkor add azt!

A bébiétel nem méreg, ha utaztunk vagy épp nem volt időm főzni, én is ehhez nyúltam...

2011. jún. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is olyan kényelmes vagyok mint Te! Pont ma 8 hónapos a kisfiam, és általában Ő is üveges kaját kap.

De Ő ráadásul a 8 hónaposoknak való darabos kajától öklendezik, pedig már nem kéne...Még foga nincs, de nyilván nem ezen múlik.

Egy szó mint száz, szerintem ne szégyenkezzünk e miatt.

2011. jún. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
8 hónaposan én még babakaját adtam neki, vagy főztem külön. Csakhogy nem mindig volt otthon megfelelő alapanyag,vagy egyéb dolgok. Néha még most is kap babakaját, mert pl. sütőtök nincs most, és ő nagyon szereti, ráadásul kábé 10 falatot eszik általában ebédre, már akkor nagyon álmos (épp 2 éves). Csináld úgy, ahogy jónak gondolod, ne legyen lelkiismeret furdalásod!!
2011. jún. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Enyém 7,5 hós de én is üvegeset veszek Neki,mert amit én fözök nem fogadja el. Kivéve a husleves, borsóleves levét...

Nekem sokkal jobban megéri anyagilag h veszem,mivel tesco mellett lakunk és ott elég olcsó valamint mindig van akció.

Ha elfogadná a miénkből adnék Neki,de még ugy látszik nem jó. Emellett cicizik is szóval így jobb Neki és megmondom őszintén Nekem is:)

2011. jún. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Lassan azért érdemes rászoktatni, hogy egyen darabosabb ételt, és nem árt azért, ha szokja a rendes ízeket ilyen idősen, de gondnak nem gond, ha baba kaját kap, csak nehezebb lesz rászoktatni a rendes ételre
2011. jún. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Én a 17 hósnak is szoktam adni még 8 hósnak valót is. Ha nő a foga, nem igazán szeret rágni, mert fáj az ínye. Meg ha nem főzök, akkor is üvegeset kap. Mindig van itthon pár üveggel. Meg ha elmegyünk valahová ebédidőben, akkor is viszek magammal 1 üveggel.
2011. jún. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!