Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz anya vagyok, ha javarész...

Rossz anya vagyok, ha javarészt csak üveges bébiételt adok a babámnak a szopi mellett?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 11:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy az!Miért is gondolod ezt?Én is csak azt adok neki ebédre, gyümit azt én csinálom!
2011. aug. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Anyám szerint én az voltam emiatt, de marhára nem érdekel. Olyan pici mennyiségben én nem tudtam főzni.
2011. aug. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
dehogy,az én babám8 hós kb 3 hete keztem el főzögetni neki.Egyszerre szoktam kb 10karton kaját megvenni neki.látnád,hogy néznek az emberek,na meg miket mondanak én meg jót szórakozom.Mindenki foglalkozzon magával!!!Te gondját viseled megeteted ugyhogy ettől aztán nem vagy rossz.Majd megkapod egyszer kétszer,hogy lusta vagy meg hasónlók.De én jobban bizom ezekben mint a sajátomban.
2011. aug. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Dehogy is. Kisfiam 18 honapos es neha koveteli a kedvenc bebi etelet (marhahus babbal es kukoricaval). :) Ugyhogy neha ezt kap.
2011. aug. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Van, aki annak tart emiatt? Ha még nagyrészt szopik, akkor úgysem fogyna el a bébiétel. Én akkor kezdtem el neki főzögetni, amikor már mondjuk egy nap egy üveg étel elfogyott. De még ígyis volt hogy üvegeset kapott, mert nem mindig tetszett neki a főztöm:) Azért 18 hónaposan ő majdnem mindig azt eszi, amit mi, nem jut eszembe üvegeset adni neki. Az üveges kaját ízeit nagyon meg tudják szokni, nekem is sokszor kért volna anno egy fajtát (csirkehús vegyes zöldségekkel).
2011. aug. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Dehogy, a lányom 10 hónapos és üveges főzelékeket kap..teljesen jól van, egészséges, jó kislány :-)
2011. aug. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

:) Mostanában sok üveges bébiétellel kapcsolatos kérdést olvastam én is, ahol szapulják azokat az anyákat, akik azt adnak a babának.

Nem, szerintem sem vagy rossz anya.

Amúgy meg kakilni rá, ki mit gondol, a gyereked érezze jól magát, és kész.

2011. aug. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Annak érzed magad?

Ha úgy gondolod hogy ez neki jó, akkor valószínű úgy gondolod, hogy jó csinálod.

2011. aug. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Dehogy! Én olyan szívesen főznék a kicsimnek, de egyszerűen nem eszi meg. De még a gyümölcsöket se nagyon! Pedig próbáltam vegyesen is adni az üvegeset meg a házit, úgy sem kellett. Csak az üveges, és naná, hogy legjobban a Hipp ízlik, ami nem olcsó. De ez van, majd megszereti, nem adom fel a próbálkozásokat! Addig meg eszik üvegeset, azt legalább meg is eszi. :)
2011. aug. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, kicsit megnyugodtam. Azért kérdeztem, mert akárkinek mondom, hogy Hipp-es bébiételt adok neki, rögtön azt kérdi, miért nem én főzök neki. De én honnan vegyek vegyszermentes gyümiket, meg zöldségeket, még a piacon sem nagyon tudok már. Ha ráakadok bio-ra, akkor azt adom neki, de sajnos ez ritkán van. Meg én nem tudok ilyen változatosan főzni, mint a bébiételek. Így nagyon kínlódunk, mert alig akarja a főzelékféléket megenni.
2011. aug. 8. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!