Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsit keresek a 6 hónapos...

Babakocsit keresek a 6 hónapos kisfiamnak. Milyen konkrét típust javasoltok?

Figyelt kérdés
Olyan kocsit keresek, amit teljesen vízszintesre lehet fektetni, mert hason alszik mindig a séta alatt, és hosszabb mint az átlagos 74 cm-es mózesek. A mostaniban nem fér már el sajnos, a sport része még nem jó neki, mert ülni még nem tud. Nem árt ha a kereke bolygósítható, és természetesen minél olcsóbb legyen. Köszönöm!
2009. márc. 23. 22:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
baby point flash
2009. márc. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Neked ilyen van? Vízszintesbe fektetve hány cm a hely? Vagy úgy kilóg a lába elöl a babának?
2009. márc. 24. 09:38
 3/14 A kérdező kommentje:
Ja, és további ajánlatokat várok, ha van még valakinek ötlete.
2009. márc. 24. 09:39
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én éppen eladni akarom nevetséges áron a kocsinkat. Graco Aerosport Plus. Nem érdekel? A követelményeknek megfelel, sztem.

2009. márc. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

nekünk ilyen van igen. fektetheted teljesen vízszintesbe is, a fiam 80 centi, ő már csak ül benne, de így a laba a lábtartórész feléig ér, szóval nem lóg le az ülésről még. de ha gondolod este, ha elalszik a manó, lefutok a pinyóba és megmérem:)

1. voltam.

2009. márc. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

[link]

80 centi a fekvőrész:)

1. voltam.

2009. márc. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Az 1.-nek köszönöm szépen az infót! :)


A 2.-tól kérdezem, hogy mi lenne az a nevetséges ár? Budapesti vagy? Képet tudsz róla küldeni? Megtennéd, hogy leméred nekem a belső hosszát a kocsinak fekvő helyzetben? Ja, és megkérdezhetem, miért akarod eladni?

2009. márc. 24. 18:38
 8/14 anonim ***** válasza:

2. vagyok. A legegyszerűbb, ha megnézed a Vaterán, ott hírdetem. Ott a keresőbe írd be, hogy Aerosport. Egyet-kettőt kiad, a 13900 Ft-os az. Ott van kép is róla.

Azért szeretném eladni, mert nagyon kicsi az autónk (Matiz) és nem fér el benne sehogy. A kisfiam most öt hónapos, szóval nem sokat használtuk.

Szóval nézd meg, ha érdekel írj e-mailt.

2009. márc. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem lemérni a belső hosszát. Most viszont megtettem, sajnos nem elég hosszú neked. :-((
2009. márc. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

1. vagyok. megnéztem a vaterán...

nekem bejön, baromi szép kocsi:))

szerintem vedd meg!!!!

2009. márc. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!