Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok 4 hónapos babámnak...

Adhatok 4 hónapos babámnak 2es tápszert?

Figyelt kérdés
Most kezdjük a hozzátáplálást a héten.
2009. márc. 24. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Van olyan kettes tápi, amit lehet adni 4 hós kortól, pl a Humananak, amire az van írva, hogy 6 hós kortól, azt nem adnám még jó egy másfél hónapig.
2009. márc. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én még 1-est adnék, vagy olyan 2-est amire az van írva, hogy 4 hós kortól adható.
2009. márc. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem adnék, a 2-es tápszerek 6 hós kortól vannak. Miért nem adsz neki 1-est?
2009. márc. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, olyat szeretnék adni, amire az van írva, 4 hónapos kortól.

Azért szeretnék áttérni, mert azt olvastam, a 2es laktatóbb. Eddig 1es tápszert adtam a fiamnak, de az elmúlt egy héten azt vettem észre, egyre éhesebb. Ugyanazt a mennyiséget eszi, de egyre sűrűbben, mostanában újra felkel éjszaka is enni. Egyszerre többet nem tud enni, így sűrűbben kér kaját. Ezért szeretném adni a 2est, hátha akkor nem enne óránként.

2009. márc. 24. 10:14
 5/9 anonim ***** válasza:
És ha este tejpépet adnál? Azt lehet adni 4 hós kortól, és sokkal laktatóbb, mint a tápszer. Az én babóm a Milupa vaníliásat szereti.
2009. márc. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3. válaszoló vagyok. A humananak van 2-es tápszere, ami 4 hós kortól adható. Milyen márkájú tápszert evett a babód eddig?
2009. márc. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Eddig Mildibét evett a kisfiam.

A tejpépet már próbáltuk este, de nem jött nagyon be. Még nem igzaán tud kanállal eni, így inkább szenvedés volt, és nem tudott utána elaludni, úgy felhergelte magát. Úgyhogy mindenképpen cumisüveges megoldást kell találnom amíg nem tanul meg rendesen kanállal enni. Az ebédet mindig kanállal kapja, hogy minél előbb megtanulja.

2009. márc. 24. 17:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld ki a humana 2-est, de először csak egy dobozzal vegyél, ha esetleg nem ízlene neki, és először reggel adj neki, ha esetleg fájna tőle a pocija, ne az éjszakátok menjen rá. Sok sikert!
2009. márc. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2009. márc. 24. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!