Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az hogy 8hós babám...

Miért van az hogy 8hós babám pár napja sírva alszik el? D. E. álmos, meg a megszokott idő lenne, leteszem, de tiszta hiszti, végül a kezemben 1perc alatt elalszik.

Figyelt kérdés
A babakocsiban is sír vagy 5percet mielött elalszik. Utána viszont jó sokáig tud aludni.este magától szépen alszik el, akkor meg nyugtalan éjszaka sokszor felkel.most már menetrendszerű, nappal hiszti, de sok alvás, este magától, szépen elalszik, de vagy 8x felébred éjjel.
2009. márc. 24. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez van dettó,a foga és a szeparációs félelem együtt.Ugyanennyi idős a kislányom.
2009. márc. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és mit tudnánk tenni?én nem szeretném, ha ilyen kis sírósan elalvó legyen a babám.
2009. márc. 24. 10:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Én vacsi után bekenem a fogát dentinoxal,majd kézben elaltatom,éjjelente sokszor elég ha megitatom,de ha nem elringatom,ha nagyon sír,adok Panadolt neki,utána jobban alszik,nálunk 3 hete nő ugyanaz a fogacska,alig tud kibújni,megszenved vele.Legyél vele mindig egyszer ez a szeparációs szorongásos időszak is elmúlik,addig meg érezze a közelséged.Én is hurcolom mindenhová,konyha,van hogy wc-be is csakhogy ne sírjon.
2009. márc. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!