Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Koraszülött babámmal sokáig...

Koraszülött babámmal sokáig voltunk kórházban, kicsit több, mint 2 hónapja vagyunk itthon. 5 hete a védőnő felénk sem néz, nem is érdeklődik, semmi. Mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés
Miért van ez?Az én gyerekemet emberszámba se veszi?
2009. márc. 24. 11:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát ez nagyon durva! Nekem mindhárom gyerekem rendes időre született, de a védőnő a kórházból való hazaérkezés után egy-két nappal már itt volt. Azóta minden második szerdán jön, a baba egy éves koráig. Hogyan fordulhat elő ilyen, ezt nem értem...
2009. márc. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%
biztos vagyok benne hogy neked kell jelentkezni ! Csók itthon vagyunk várjuk önt!!!!
2009. márc. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Elvileg az első hat hétben hetente kell menni a védőnőnek, utána havonta. Minden héten van tanácsadás, ahova lehet vinni a piciket és elvileg telefonon is lehet velük beszélni, ha valami probléma van. Beszéld meg vele, hogy neked szükséged lenne rá, hogy menjen, erre neki reagálni kell mindenképpen, mivel azért van, hogy segítsen.


Boldog babázást!

2009. márc. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem sincs jó tapasztalatom a védőnőkről, 6 hónapos fiamat 2-szer látta egyszer meg felhívott telefonon. Én ezt úgy oldottam meg, hogy havonta látja az orvos, akivel szokott konzultálni a védőnő. Amikor kint volt, akkor is kb 10 percig és egy épkézláb gondolata nem volt.
2009. márc. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Te szóltál neki, hogy itthon vagytok? Ha nem, akkor ez lehet a baj. Ha viszont jelezted neki, hogy otthon vagytok, akkor iszonyat durva, hogy feléd sem néz.
2009. márc. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Látom, más is járt így...Én bizony fel nem hívom, inkább konzultálok a lányom kezelőorvosával.
2009. márc. 24. 12:33
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
én biztos vagyok benne hogy fel kell hívnod ! Még nekem mondták is amikkor terhes voltam mert késön érkezik v. nem is érkezik nekik a kórházbol a hír!Ne légy elöre rá mérges mert még sokat segíthet késöbbiekben !!!!!!!!!
2009. márc. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Most lenne rá szükségem...én sokat hívtam, akkor is, amikor hazajöttünk, én normális voltam vele.A röhej csak az, hogy a szomszédban is van baba, oda meg kijár.Talán adnom kellett volna neki (is) valamit?
2009. márc. 24. 12:59
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem is csak rossz véleményem van erről az egész védőnői szolgálatról, legszívesebben elküldeném őket melegebb éghajlatra, plusz fogalmam sincs miért kapják a fizetésüket hiszen a legtöbbje nem végzi a munkáját. Gusztustalan amit művelnek. Ha én így dolgoznék a munkahelyemen már rég kirugtak volna.Egy veresegyházi kismama.
2009. márc. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
utcsó vagyok. ja és én soha semmit nem adtam neki, vagy a gyerekdokinak, aki szintén egy leszarom stílusban bánik velünk, lehet, hogy a pénz miatt, engem nem érdekel, van egy fizetésük és kész, én nem pénzelem őket,engem sem pénzel senki pluszban (főleg, hogy ilyenek), könyörgöm a gázszámlánk több volt mint a gyedem, miről beszélünk?
2009. márc. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!