Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Koraszülött babámmal sokáig...

Koraszülött babámmal sokáig voltunk kórházban, kicsit több, mint 2 hónapja vagyunk itthon. 5 hete a védőnő felénk sem néz, nem is érdeklődik, semmi. Mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés
Miért van ez?Az én gyerekemet emberszámba se veszi?
2009. márc. 24. 11:47
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igazatok van, ez lenne a dolguk, én nem fogom pénzelni.Pláne, hogy nem valami nagy szakember.Mi, amikor a gyerekklinikán voltunk, európai szintű dokik voltak, azok nem raktak el pénzt, akkor nehogy már egy védőnőcske várja el.Aki mellesleg valóban sehogyan sem végzi a munkáját.
2009. márc. 24. 15:23
 12/13 anonim ***** válasza:
Nálunk mindössze egyszer volt a védőnőnk,akkor is kb 5 percet. Amikor a kislányom megszületett a védőnőnknek épp el volt törve a lába és kirendeltek helyette egy másikat, aki tök rendes volt. Akárhányszor mentünk oltásra, ő rögtön komolyan érdeklődött, hogy mi van velünk. Bezzeg a saját védőnőnk... bájvigyorral jött felénk, de igazán nem érdekelte, mi van velünk. Miért nem lehet védőnőt választani? Akkor az ilyenek mehetnének, ahova akarnak, nem lenne kit istápolniuk, mert nem választaná őket senki...
2009. márc. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem is értem minek nektek a védőnő.

Nekem semmi szükségem rá. Főleg hogy kis fiatal és semmi újat nem mondott. A koraszülött osztályon megtanultam szopatni, pelenkázni, fürdetni. Elláttak jó tanácsokkal. A barátnőkkel, háziorvossal mindent meg tudok beszélni. Nekem mondta, hogy ha mindent tudunk akkor egy hónap múlva jön. Úgy voltam vele hogy jó de azt se bánom ha többet nem látom.

2010. febr. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!