Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4hónapos kislányom mindig is...

4hónapos kislányom mindig is nehezebben büfizett a szopik után. Baja lehet, ha nem büfizik minden egyes szopi után, vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem fáj a hasa, akkor semmi gond nincs, ha nem büfizik. Az én fiam sosem volt hasfájós és gyakran aludt el úgy, hogy nem büfizett. Ha ügyesen szopnak és nem nyelnek levegőt, akkor nincs szükség büfizésre. Éjjelente mikor felébred és eszik, sosem büfiztetem, alszik tovább.
2009. márc. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem szinte soha nem büfizett a babám, egészen addig, míg a védőnő tanácsára elkezdtem neki adni az infacolt. Na, attól sugárban hányta ki a tejet...

Ha nem fáj a pocija, nem bántják a szelek, akkor bizonyára szépen szopizik, nem nyel levegőt, nincs is mit büfiznie.

Ha fáj a pockosa, akkor próbáld ki az infacolt.

2009. márc. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Az én kisfiam sem mindig büfizik szopi után.ő már 7 hónapos és még soha nem volt ebből problémánk.Szerintem nem kell aggódnod.
2009. márc. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az en fiam is 4 honapos. Gyakran a cicimen alszik el szopizas kozben. Felebreszteni nincs szivem, csak hogy megbufiztessem. Egyebkent o nem is hasfajos baba.
2009. márc. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem hasfájós szerencsére, próbáltam már az infacolt is, az be is vállt, de mostanában már az sem. Nem értem miért megy neki ilyen nehezen..
2009. márc. 24. 11:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem fáj a pocija, akkor hagyd. Valószínűleg szépen, nyugodtan szopizik, nem sok levegőt nyel. Az én kislányom már 7 hónapos, ő is csak nagyon ritkán büfizett. Akkor, ha kicsit megvárattam a szopizással és már nagyon éhes volt és mohóbban evett, akkor büfizett szopi után. Máskor szinte soha. nagycsaládos :)
2009. márc. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!