Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire kötött a babátok...

Mennyire kötött a babátok -általa kialakított-napirendje? Megviseli, ha nem úgy alakul a nap, ahogy szokott?

Figyelt kérdés
7hós anyuka
2009. márc. 24. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én fiamat nem viseli meg, 5hós, mehetek vele bárhova. Ha álmos alszik-ahol éppen éri:-). Tápis, úgyhogy etetni is tudom bárhol. Az esti fürdés 7 óra körül zajlik, ha ezzel csúszunk, akkor viszont üvöltés van. Nagyon fáradt már, és van hogy fürdés után evés nélkül elalszik. Próbálom továbbra is így szoktatni.
2009. márc. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekünk jól bevált napirendünk van, amihez én személy szerint ragaszkodom, márcsak azért is mert jövőre bölcsibe megy a kiscsaj és ott is lesz napirend, és így én is tudom mikor mire mennyi időm jut. Az alvás az egytlen ami néha csúszik ide oda fél órát, de ez nem zavarja. És mivel már ő is megszokta, így hisztis, ha felborul a napja.

10 hónapos baba anyuja

2009. márc. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kislányom bárhol, bármikor elvan. Őt nem viseli meg a napirend változás, de 2 nap után kell 1 nap normális napirend szerinti nap.

12 hetes kislány anyukája

2009. márc. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kötött a napirendünk. Természetesen vannak olyan napok, amikor nyűgösebb, többet fent van, de vannak aluszékonyabb napok is. Van, amikor már 1/2 7-kor felébred, de olyan nap is van, hogy csak 8-kor.Ha valahová el kell utaznunk, bizony kicsit más a napirend. Igen, vannak fix időpontok minden nap (evés, fürdés), de azokat se óraműpontossággal tartom be. Inkább rugalmasnak mondanám. Kislányomat nem viseli meg egyáltalán, ha valami nem a megszokott időben történik. Én sosem az órát szoktam nézni, hanem a gyereket:))
2009. márc. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja! Ő is 7 hónapos:)))
2009. márc. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!