Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Imád hason aludni, hagyjam?

Imád hason aludni, hagyjam?

Figyelt kérdés
Három hetes a kislányom, kicsit hasfájós. Mindene a hason alvás, de sokan, többek között az orvosunk is, veszélyesnek tartják. Van légzésfigyelőnk, altathatom hason? Van úgy, hogy csak így tud aludni. Ha visszafordítom, felébred rögtön.
2011. jún. 23. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Hagyd, hadd aludjon hason. A háton alvás is veszélyes, mert akkor meg bukhat, és ha félrenyel, megfulladhat.
2011. jún. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én fiam is hasfájós volt, és csak és kizárólag hason aludt, sehogy máshogy. kb 2 hónapja jutottunk el oda h bárhogy elalszik, bejárja a kiságyat, forog... 1 éves múlt.
2011. jún. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Fitos Emese (Mesi) válasza:
Fekhet a hasán csak ne sokáig. És ha délután alszik akkor jobb a szülök (vagy aki vigyázrá) mellet aludnia talán úgy elalszik háton/oldalt is!
2011. jún. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia!


az én kislányom 6hetes,és ő is csak hason alszik!

hátán vagy oldalt fektetve 20perc múlva felébred.

2011. jún. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam most 3 hónapos és születésétől kezdve csak hason alszik , még a babakocsiban is. Mindenről mondják , hogy veszélyes mostanában hason ne altasd a bölcsőhalál miatt , háton ne altasd , mert megfulladhat , oldalt se altasd , mert az meg a csípőjének nem tesz jó.
2011. jún. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kislányom 11 hónapos, és születésétől kezdve hason alszik, szerintem hagyd, főleg, hogy légzésfigyelőtök is van, és téged sem forgat senki mikor alszol. Egyébként szerintem ez is azok közé a dolgok közé tartozik, amit egy kicsit túl misztifikálnak.
2011. jún. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!