Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felkeltsem vagy hagyjam aludni?

Felkeltsem vagy hagyjam aludni?

Figyelt kérdés
2 hetes babám hasfájós, nehezen tud visszaaludni szopi után. Nagyjából 3 óránként eszik. Van úgy, hogy már a következő etetés lenne időszerű, de ő pont előtte tud csak elaludni (addig sír). Ilyenkor beájul, nincs szívem felkelteni. Vagy fel kéne?
2011. márc. 19. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem nem szabad felkelteni.

esetleg máskor próbáld elalvás előtt is megetetni, és akkor nyugodtan alhat akár 2 órát is.

2011. márc. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha jól hízik, jól eszik, van elég pisis-kakis pelus, akkor aludhat, de szerintem 4-4,5 óránál többet ne hagyd, mert még nagyon pici.
2011. márc. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Ne ébreszd fel, majd felkel, mikor éhes lesz.

A hasfájásra adsz neki valamit? Nekünk az infacol vált be, 3 hétig adtam neki minden evés előtt és utánna meg már nem kellett.

2011. márc. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Espumisant adok neki minden kajcsiba, mert tápszeres pótlást kap. De nem tud kaksizni szegénykém, ezért is a hasfájás. Ma a 4. nap, hogy nincs semmi. És 4 napja is lázmérőzéssel kakilt.
2011. márc. 19. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!