Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Írnának olyanok akik mellett...

Írnának olyanok akik mellett ott alszik vagy valamennyi ideig ott aludt a baba? Sokan vagyunk vagy mindenkié kiságyban alszik? Napközben hol aludt?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 17:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Kb 1 hónap múlva lesz 2 éves a kislányunk,és mi úgy alszunk,hogy az ő ágyának az egyik hosszú oldala le van véve,és úgy odavan tolva az én oldalamhoz,tehát konkrétan mellettünk alszik a kiságyában.. :)

Nekünk hiányozna ha nem lenne ott mellettünk..

Jövőre jön a kistesó,úgyhogy lassan gondolkodnunk kell,hogy hogy lesz tovább... :) Mert azért az elején mi sem így aludtunk,de aztán a kényelem nagy úr lett.. :)

Viszont mos tmennem kell,de majd még holnap írok,hogy hogy volt az elején.. :)


Nálatok amúgy hogy van/volt?

2011. jún. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
3-4 hónapos korától közöttünk aludt, mert nem bírtam hozzá felkelni 2,5-3 óránként szopizni. Így kényelmes volt nekem is neki is. Ha nem kellett neki a cici, kiköpte és kész. Én meg közbe szunyókáltam. Úgy 1 éves korától már csak a hajnali szopi után hagytam magam mellett, 1,5 évesen pedig már visszatettem az ágyába a szopi után. Ahogy nőtt, úg vált kényelmetlenebbé az együtt alvás, mert az ágyon keresztebe fordult:-) Pedig imádtam amikor ott aludt közöttünk. Most 28 hónapos, de sokszor közénk bújik ha hajnalba felébred.
2011. jún. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Lanyom velem aludt amig szopikalt, de hamar elfogoytt tejcsi, onnantol kezdve kisagyba szoktattam , nappalra is, nem kell ringatni, viszont ejjel ha ugy felsir hogy minden cerna szakad, nem alszik vissza, ringatas heleytt magunk koze veszem. Reggelente ha ferjem dolgozni megy mindig velem ebred. Sokszor ferjem kerdezi hogy nem tesszuk magun koze mert ugy szereti ha hozza bujik, 9 honapos.


Egyik ismerosom mai napig eggyutt alszik kislanyaval , tobb mint 1 eves, azt mondta hogy o minden szeretetet meg akar adni neki es nagyon jo hogy 3 alusznak egyutt, mert igy nyugodt mindenki. Teny hogy a lanyom is nyugodtabban alszik hajnalban :)

2011. jún. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, napközbe a kiságyba, 1 éves korától a francia ágyon aludt nappal
2011. jún. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Úgy látszik én kilógok a sorból, mert a babám kb fél éve mellettem alszik. Bár én sajnos egyedül nevelem a kisfiamat, de már úgy megszoktam hogy mellettem alszik.....olyan jó. egyébként csak egyszer szokott felkelni mert meg szokott szomjazni. most 11 hós
2011. jún. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Az én kisbabám is velem alszik. Nagyon jó így, többször ébred éjszaka, így nem túl fárasztó. Nappal is a nagy ágyban altatom vagy a babakocsiban. Minden baba más, az enyém ezt a kettőt szerette meg, máshogy nem akar elaludni. Nem aggódom, hogy nem tudom majd leszoktatni, vannak páran a családon belül meg az ismerőseim közül, akik így csinálták és nem volt nehéz leszoktatni a babát, ha jól csinálja az ember.
2011. jún. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

3-4 hós koráig aludt velünk,de néha,ha ébren tudtam maradni akkor átvittem az ágyába.16 hós koráig szopizott és cicin aludt el,de már kb 10 hós kora óta viszem cici után az ágyába.Mióta nem cicizik,azóta elalszik az ágyunkon és 10 perc múlva viszem a helyére.

Konkrétan nem zavar,ha velünk alszik,de azért van saját helye és mi is tudunk a párommal együtt lenni anélkül,hogy a lányunk köztünk feküdne.

2011. jún. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
6 hónaposan vettük magunk mellé és jó így..néha kicsit egymás hegyén-hátán, de így a jó.
2011. jún. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Az én gyerekem 7 hónapos koráig napközben a kiságyban aludt, este velem. Este úgy zajlott a dolgo, hogy szépen elaludt egyedül a kiságyában, utána meg átvittem a hálóba magamhoz. Ezt egészen addig csináltuk, amíg már nagyon izgett-mozgott, és egyszer majdnem leesett az ágyról. Azóta csak a kiságyában alszik. Nagyon hiányzik :(
2011. jún. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Azért kérdeztem mert túlnyomó többségben itt ellenzik az együtt alvást, hogy a baba akkor nem fog egyedül aludni többet és ez mennyire nem jó.

Alig olvastam olyat akikkel együtt alszik.

Nálunk is együtt alvás van, mielőtt megszületett az első volt, hogy megvettem a kiságyat, de még összesen nem aludt benne 1 órát.

Az ő szobájában van az ágyunk, ö alszik belül én mellette és apa. Először teljesen szét akartam költözni, úgy képzeltem külön szobában fog aludni. Aztán gondoltam legyünk 1 szobában és tessék egy ágyban is vagyunk. Így alakult. Olyan édes, mikor felébredek rögtön ráteszem a kezem lélegzik e. Pedig légzés figyelője is van. Most 3 hónapos múlt. Ezek az idők nem jönnek többet vissza és nekünk is így jó.

2011. jún. 24. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!