Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám popsiján érdes a bőr!...

Babám popsiján érdes a bőr! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Ez a pelenkakiütés? Vagy a melegtől? Nem sebes, csak egy kicsit pirosas. Olyan mintha libabőrös lenne :) De nem az. Csak olyan furcsa. Nappalra gyógyszertári popsikrémet használok, éjszakára pedig Sudocreamet. Tegnap este Sanatopic hidratálóval kentem be, de ugyanolyan. Fájni szerintem nem fáj neki.
2011. jún. 23. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsíphette a kakija. Én a te helyedbe egy pár napig a Sudokrémmel kenném mert az nagyon jól regenerálódik a bőr.
2011. jún. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lehet pelenkakiütés. vagy még attól is lehet, ha túl vastagon kened a krémet, nem tud lélegezni alatta a bőre. jóból is megárt a sok, csak vékony réteget vigyél föl, ha esetleg ez lenne a gond
2011. jún. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kislányomnak is volt ilyen, kb 3-4 napig. Én canestennel kentem neki vékonyan, és arra vékonyan a gyógyszertári popsikrém. Azóta se találkoztam hasonló kiütéssel. Nem tudom mitől volt.
2011. jún. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!