Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babám arca érdes és...

8 hónapos babám arca érdes és pici apró kipattogások vannak rajta, mivel tudnám kezelni?

Figyelt kérdés
Nem annyira vészes, nem piros, csak erős fényben látszódnak ezek az apró pici kiütések, illetve a tapintáson érezni, hogy érdes. A hozzátáplálás kezdete óta van neki folyamatosan, nem tudom kikísérletezni, hogy mitől pontosan, mert bármit eszik, akkor is ott vannak. Mit tehetnék? Illetve mivel tudnám kezelni, hogy elmúljon?
2011. márc. 22. 15:26
 1/4 Szilágyi anyuka ***** válasza:
SZia! Az én fiam is 8hós. Neki kb. 2-3 hete vannak ezek a kipattogások. Doki azt mondta,hogy nem igényel kezelést,ne kenegessem semmivel neki. Majd elmúlik. Állítólag a fogzástól van.
2011. márc. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gyógyszertárban kevert krém? Egyébként lehet hogy nyom nélkül elmúlik. Én azért kértem a fiamnak, mert utána száraz maradt a helye. Nekünk a banántól volt csúnyán tele az pofija ill. amivel a héját kezelik. Hiába mostam meg és bontottam ki papírral, nem használt. Most már 2 éves és nincs tőle baja, de nem nagyon szereti:-(

Próbáld meg a gyümiket bébiételben venni, hátha azokkal van gáz. Csak egy ötlet.

Lehet hogy én csináltam rosszul, mert anno nem csak szezonális gyümölcsöt adtam, de télen mi van?

2011. márc. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha tényleg a nyáltól van, és téged zavar, akkor próbáld meg teavajjal kenegetni.

Nálunk régebben volt ilyen, szépen elmúlt a vajtól!

2011. márc. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyógyszertári hidrofiles kenőcs (fürdetőkenőcs): nekünk gyönyörűen helyrehozta, annyi hogy minden este kenjük a szinten tartás miatt. A fogzás miatt van, amíg fogzik és nyálzik és folyamatosan ott matat a kis kezével addig kenjed.
2011. márc. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!