Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes babát ti kivinnétek...

5 hetes babát ti kivinnétek ilyen szeles időben?

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem.8 hós kislányommal kint voltunk ma,de vele is csak 15 percet,de igényli is nagyon.De többet vele sem mertem.5 hetes babáddal szerintem ne menj ki,ha felétek nagy szél van.Max ha tudnátok szélvédett helyen kicsit lenni,de semmiképp se hosszú időre.Még kicsi.
2009. márc. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Mi most voltunk lent és néha elég nagy széllökések voltak. Én nem vinném 5 hetesen a babám most. Inkább nyisd ki az ablakot, vagy ha van erkély, vagy terasz, jól felöltöztetve néhány percre. Persze csak ha nem fúj be a szél nagyon. Az a baj a babakocsival ilyen szélben, hogy akárhogy felöltözteted, nagyon be tud fújni, ha meg az arcát is eltakarod, akkor meg minek a séta... De ha egy nap kimarad sem dől össze a világ! :)


Boldog babázást!

2009. márc. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Én kivittem -8 fokban is 1 órát 6 hetesen. Szélben is ki szoktam vinni,van annnyira zárt a baba kocsi.A lányom pedig nagyokat aludt közben.
2009. márc. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

5 hetesen még nem!!

a mi fiunk 10 hónapos , voltunk kint ma vele tanácsadáson, de igyekeztünk beszállni a kocsiba mert láttam hogy bántja a szél!!

2009. márc. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi


nem megyünk ki inkább :)

2009. márc. 25. 12:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi most jöttünk be, isteni volt a séta. Kislányom végig aludt, a nap sütött (Szegeden élünk), igaz, hogy a szél fújt, de a lábzsák felfogja. Én biztosan kivinném.

2009. márc. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!