Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Nektek mire alszik...

Anyukák! Nektek mire alszik el a babátok? Apával alszik csak el vagy csak anyával?

Figyelt kérdés
Nekünk az 5 hetes babánk hisztizik, ha nem apával együtt altatjuk el. :) Nektek hogyan?
2011. jún. 24. 17:50
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
a cicimmel alszik el,meg előtte kap jóéjt puszit
2011. jún. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
magában is elalszik a saját szobájában. de ha mi nem vagyunk nagyon fáradtak, inkább megvárjuk míg magától elszenderedik játék után és bevisszük az ágyába. 3 hónapos
2011. jún. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

kiváncsi vagyok az apuka napirendjére :)


én kezdetektől a saját szobájába, saját kiságyában altatom, némi simogatás és puszi közben, aztán kimegyek és hagyom hogy elaludjon, időnként ránézek alszik e már, be kell e takarni, minden rendben stb. általában fél órán belül alszik, ha nem akkor kideríetem miért nem. nagyon ritkán ringatom, pl ha beteg vagy fáj valamilye.

2011. jún. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

Az enyém 3 hónapos koráig,amíg fájt a hasa csak és kizárólag a Beach Boy:Kokomo című számára volt hajlandó elaludni a kezemben.

Amint elmúlott a hasfájós időszak,csak be kell tennem a kiságyba és pár percen belül alszik mint a bunda,nem kell sem anya sem apa neki.

2011. jún. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Amíg pici volt, cicin aludt el. aztán úgy 13-14 hónapos korától elég volt, ha odabújtam hozzá. Most már 3 éves. este mese, majd puszi, utána egy kis simogatás és már alszik is. Mindkettőnknek jó az a csendben, együtt töltött idő alvás előtt.
2011. jún. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

mire háromig számolok :D

bocs a tréfáért! :) míg kicsi volt cicin aludt el aztán mikor 10 hónapos lett egyedül a kiságyában.

apával necces lenne, van, hogy csak éjfélkor ér haza ;)

2011. jún. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik válaszoló!

Apa általában 7-16 ig dolgozik, azután megyünk sétálni a lányunkkal, és este csak velünk foglalkozik már. (:

2011. jún. 24. 18:03
 8/33 A kérdező kommentje:

kedves hatodik válaszoló!

neked mennyi idős a gyermeked?

2011. jún. 24. 18:04
 9/33 anonim ***** válasza:
Nekünk a két hónapos baba napközben, amikor már fáradt cumit kap. Néha nyűglődik, de csitítgatom, simizem és ha nincs valami front, egyéb baj, akkor elalszik. Este minimális ringatás fürdés, evés, büfi után, amikor már nagyokat pislog, meg a mózesbe és el is alszik 90%-ban. Apa nálunk nem altatta még, csak nappal, de a fenti módon neki is megy. :)
2011. jún. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

6. vagyok

19 hónapos :)

2011. jún. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!