Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Nektek mire alszik...

Anyukák! Nektek mire alszik el a babátok? Apával alszik csak el vagy csak anyával?

Figyelt kérdés
Nekünk az 5 hetes babánk hisztizik, ha nem apával együtt altatjuk el. :) Nektek hogyan?
2011. jún. 24. 17:50
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Nagyon szépen köszönjük! (:
2011. jún. 24. 21:36
 22/33 anonim ***** válasza:
0%

4 hónapos a kislányom. Betesszük az ágyba, és elalszik egyedül. Így lett szoktatva. Volt egy idő, amikor nap közben csak babakocsiban volt hajlandó aludni, de azt nem tartottam jónak, így leszoktattam róla.

De mondjuk 5 hetesen még elaludt vacsi vagy böfi közben. 4 hetes kora óta csak tápszeres, így csak addig altattam cicin, és én örülök, hogy így alakult. Tuti rászokott volna, az meg nem biztos, hogy hosszú távon túl jó (pl. ha más vigyáz rá).

2011. jún. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

21:55-ös

A kisbabád mennyit alszik egyszerre?

2011. jún. 24. 22:22
 24/33 anonim ***** válasza:

20:18 vagyok

Az én kislányom este 8-kor elalszik, akkor reggel 5-6 körül ébred először, ha este 10-kor alszik el, akkor 7-7.30 körül kel. Már tápszeres sajnos, előtte cicin aludt el. Akkor este 10-től reggel 3-ig aludt, akkor szopizott megint és 4 körül újra elaludt és 7-8 körül kelt újra. Éjjel nagyon jól alszik, nappal nem mindig. Nappal ráállt a délelőtti nagy alvásra, 10-től 13 óráig, délután meg csak egy órát alszik összesen.

2011. jún. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

21:55-ös vagyok.

Este 8-tól reggel 6-ig alszik. Nap közben változó, de délelőtt és délben alszik nagyobbat (1,5-3 óra), délután meg általában 2 kisebbet, 2-szer fél, vagy egyszer 1+1-szer fél órát.

2011. jún. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Szia 20.17-es vagyok es megirtam 20.33-kor az angol altatok cimet.

1/Lullabay and goodnight...

2/The evening is coming....

2011. jún. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

20:17-es:

Nagyon szépen köszönöm, ma délelőtt kipróbáltunk és a babámnak nagyon tetszett. (:

2011. jún. 25. 18:36
 28/33 anonim ***** válasza:
Kedves 21:55-ös, hogyan szoktattad erre a babád, illetve hogyan szoktattad le a babakocsis alvásról? A kérdésem teljesen a gyakorlati megvalósításra vonatkozik! Köszönöm ha válaszolsz4
2011. jún. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
48%

21:55-ös vagyok.

Amikor láttam, hogy fáradt, betettem a kiságyba. Persze rögtön sírás. Adtam cumit, szundikendőt, kicsit simiztem. Aztán kimentem. Kb. 3-szor játszottam ezt el, majd negyedjére nem mentem vissza, hagytam egy kicsit egyedül. Először még jobban rázendített, aztán egy kis sírás után rájött, hogy hiába, mert nem megyek vissza. Amikor lejjebb vett a sírásból, akkor mentem csak be, akkor visszaadtam újra a cumit és a kendőt, és ismét simiztem. Akkor meg is nyugodott teljesen, elaludt.

Aztán a következő alvásnál már kevesebbet sírt, a délutáninál már csak picit. Másnap pedig már szó nélkül elaludt egyedül is. Nem mondom, rossz volt hallani, hogy sír, DE: tudtam, hogy a fáradtságtól sír, és nem azért, mert rossz neki az ágyban.

2011. jún. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Az én fiam nappal vagy a babakocsiba alszik el séta közben vagy az ágyunkon cicin és utána átrakom a kiságyába(jobb esetbe nem ébred fel),este meg mostanában nagyon nehezen alszik el,de akkor is csak cicin.kb.2hete nagyon izgatott,rángatózik,sír.alig tudom megnyugtatni.szörnyű.igaz jönnek a fogacskái,már alul kibújt 2,lehet ettől ilyen nyugtalan.éjszaka felébred többször is és addig sír míg nem adom a szájába a cicit,nagyon fárasztó.
2011. jún. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!