Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig jár ki a védőnő?

Meddig jár ki a védőnő?

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 13:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó kérdés,nálunk az első hónapban hetente 1x,utána azt ígérte,havonta 1x jön,de beérte azzal,hogy tanácsadáson lát minket.
2009. márc. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
5 hetes a babám nálunk egyszer volt eddig. terhesség alatt sem volt.
2009. márc. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi lennék, meddig kell kijárnia, mert nálam egyszer volt, utána nekem kellett vinnem, már egy hónaposan is.
2009. márc. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát a kislányom 8hos lesz honap végén, de olyan 5-6 alkalommal volt kb eddig a védőnő....de azt sem tudta milyen idős babához jött...ennyit erről-ezt onnan tudtam, hogy étkezési szokásokrol kérdezett, és nem volt aktuális még kicsim korához. Pedig 4ho ota hozzátáplálom...
2009. márc. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hozzánk az első 6 hétben hetente utána 1 éves korig havonta jön.(Dunakeszi, Pest megye)
2009. márc. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hozzánk a gyerek egy éves koráig jön rendszeresen, havonta 2 alkalommal. Havi 2x pedig mi megyünk tanácsadásra.
2009. márc. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk akkor volt a védőnő amikor megszületett a lányom. és haza engedtek a kórházból. A lányom immár 14 hónapos.Hivatalosan 6 éves korig kellene járnia a védónónek. Az első 6 hétben hetente, majd 1 éves koráig havonta.1-3 évesig fél évente, majd 3 év felett évente egyszer. Ez a hivatalos.Nem igazám hiszem ,hogy ezt betartják. De ha baj van akkor egyből tudnak védekezni.

(pl: a halálra éheztetett kisfiú esete aki 3 évesen 7 kg volt. A védőnő azt mondta hogy felöltözve látta a gyereket ezért nem tűnt fel neki. Kérdem én ez normális?)

2009. márc. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vagy a másik halálra éheztetett kisfiú esete, 1 évesen halt éhen, fél éves koráig adtak neki tápszert mert nekik ingyen volt, onnantól kedvezményes áron kapták volna, de nem vettek neki. Így éhen halt. Senki hivatalos személy sem vette észre a gyanús jeleket, és ők nem is bűntethetők, kérdem én ha nincs büntetőjogi felelősségük akkor minek dolgoznak, szerintem vadlottjak padjára, a gyerekorvost, a védőnőt, a gyerekvédelmist...és persze a szülőket(azt meg is tették).
2009. márc. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
értem, akkor elvileg a mienk 6 éves koráig kell hogy járjon. Ő elég rendes sokat segitett és jár is havi egyszer, most vagyunk 4 hósak. Csak arra gondoltam hogy amikor utoljára jön akkor vmi kis ajándékkal meglepném, de akkor az nem most lesz :)
2009. márc. 25. 19:44
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2009. márc. 25. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!