Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha valamivel nem értetek...

Ha valamivel nem értetek egyet, megmondjátok a gyerekorvosnak/védőnőnek vagy inkább egyik fületeken be, másikon ki?

Figyelt kérdés
Nekem olyan baromságokat mondott a doki, hogy pl. ne engedjem 5 percnél többet szopizni a babát vagy hogy ha reggel 5-kor kel, az nem jó, 6-kor egyen először... én elmondtam a véleményem, erre megjegyezte, hogy anyuka konok... vélemények?
2009. márc. 25. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
egyiken be másikon............................kirepül:-)))
2009. márc. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Elmondtad neki a véleményed, és ez volt a reakció? Akkor egyértelmű: egyik fülön be, másikon ki :)
2009. márc. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Finoman megmondtam neki, hogy nálunk már beállt a ritmus+a babám nem eszi meg 5 perc alatt az adagját, semmi extra, csak a véleményem, erre jött ez : /
2009. márc. 25. 13:36
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk már van 3 nagy gyerek így, nem nagyon osztogatják a tanácsaikat a picivel kapcsolatban, de ha mégis és nem tetszik, akkor meghallgatom és gyorsan el is felejtem.
2009. márc. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem egy orvos vagy egy védőnő nem mond baromságot.Nem kell ilyennek lenni csak azért mert egy másik "nagyon okos anyukától"ezt láttad vagy hallotad,nem kell a másikat utánozni.Ez egy nagyon rossz berögződés az anyukáknak az agyába hogy a védőnő meg a gyerekórvos csak hülyeséget mondhat,miből gondolod hogy baromság amit mond biztzos hogy te okosabb vagy?Ha meg nem adnának tanácsot akkor meg az lenne a bajod.
2009. márc. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó (4.) - te tuti védőnő vagy vagy valami ügybuzgó mócsing, már bocs, de ha azt mondják neked, hogy tépd le a babádat a cicidről 5 perc után, amikor még éhes, az szerinted normális dolog? Az a doki szerinted jó doki, aki azt tanácsolja, hogy nem ehet a babád napi 6X csak 5X, pedig még csak 5,5 hónapos? Gondolkozz, mielőtt választ adsz, mert ez nagyon gyatra és meggondolatlan válasz volt!!!
2009. márc. 25. 13:41
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyébként a 36%-os pozitív válaszadás mindent megmagyaráz :P
2009. márc. 25. 13:42
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak helyzetek amikor jobb megtartani a véleményét az embernek. Én azért sokszor ellenkező állásponton vagyok a védőnővel és meg is mondom...nincs értelme rábólintani, aztán ha jön ugyis látja, hogy nem úgy van....de ez bizonyos dolgokra vonatkozik. Vannak helyzetek amin érdemes elgondolkozni, lehet elsőre ellenszenves a dolog de aztán belátjuk mégiscsak igaza van...a szopizás tekintetében is vannak jó ötletek, de te ismered a babádat, te tudod, hogy mi a jó neki!
2009. márc. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én babám 10 hós múlt és a mai napig hatszor eszik, ebből az első reggel fél hat körül van. Az én védőnőm szerint is csak ötször kellene ennie, dehát mit csináljak, ha ehes, és egyszerűen nem hajlandó nagy adagot megenni egyszerre, csak többször kevesebbet, ennek ellenére nem kövér baba (9400 g és 77cm)Én elmondtam, neki, ő meg csak fintorgott. Dehát akkor mi is a teendő? Hagyjam ordítani. Hát én elmondom a véleményem neki. Ami tanácsot ad, az meg ha jónak kondolom megfontolom, amit meg nem tartok jónak azt elfelejtem. Amúgyis egy idióta a védőnőm, és olyan meg ne papoljon nekem, aki 10 és fél hónap alatt ötször látta a gyereket, és akkor is csak annyit bír mondani, hogy milyen édes baba. Még jó hogy a gyerekorvosunk normális, és rugalmasan kezeli a dolgokat, nem egy vaskalapos, betokosodott némber.

A hülye megjegyzésekkel meg nem kell foglalkozni. Szerintem a kedves válaszolónak tuti nincs gyereke, de azt is megkockáztatnám, hogy pasi.

2009. márc. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
A te kérdésed meg szerintem olyan mint te magad hülye és kész,szerinted ha egy ilyen hülye kérdésre valakinek a válasza 36 százalék az jelent valamit hát elárulok neked egy nagy titkot leszarom hogy hány százalék,én még attól ha nagy nehezen is de folytatom az életem.Egyébként a te kommented mindent elárúl a személyiségedről,miért nem az orvosnak panaszkodsz ott legyen ekkora pofád de gondolom ott meg behúzod füld farkad.
2009. márc. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!