Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eldöntenétek? Ez már első...

Eldöntenétek? Ez már első lépésnek számít? Bőv. Lent

Figyelt kérdés

14 hónapos kisfiam, még nem jár önállóan!!

Viszont, ma egyszercsak nagyon vigyázva és lassan felállt magától, némi segítséggel,és 3-4 lépést tett teljesen önállóan, aztán előre borult négykézlábra!


Ez már első lépés??????????

Várhatom mostanság az önálló járást?

Kb. mennyi idő??

Köszi!:)


2011. jún. 24. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, az első lépéseket megtette4 Gratulálok :) Hogy ebből mikor lesz önálló, biztos járás, csakis a babád bátorságán múlik. Lehet, hogy pár nap, lehet, hogy néhány hét.
2011. jún. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én fiam is így kezdte és 1 hét alatt eljutott 5-6 lépésig:)

Ált. nagyon tetszik nekik a járás tudományának megismerése, és kitartóak, gyorsan tanulnak. Nem kizárt, hogy 2 hét múlva már borulás nélkül tesz meg 5-6 lépést!:)

2011. jún. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Juhijjj!!:))))

Vééégre, már annyira vártam ezt a pillanatot!!

Már azt hittem gond van..!

Remélem, mostmár hamarosan szaladni fog!:)

2011. jún. 24. 22:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen! Gratula!! :)

Most már egyre többet fogod így látni!

2011. jún. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gratula! Nem sok idő és szaladni fog. Az én babám is most kezdte első önálló lépéseit, és én is azon agyaltam, hogy most ez már elindulás? Megkérdeztem ismerőseimet, és némelyik azt mondta, ő onnan számította elindulásnak, ahogy először lépett akár csak egyet is önállóan, a többiek azt mondták akkor, mikor már biztosan ment. Végül is, könnyebb eldönteni a pontos dátumot, ha azt számítjuk, hogy mikor lépett először önállóan. Azt nehezebb pontos dátumhoz kötni, amikor már biztosan jár.
2011. jún. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi csajok!:)


Én annyira boldog vagyok!:))

2011. jún. 25. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!