Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen virslit, felvágottat...

Milyen virslit, felvágottat adtok 1 éves babának?

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 15:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Orsi vagy Valdor virslit, és a Lidl-ben kapható Twinner márkájú csirke - és pulykamell sonkát.
2011. jún. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
45%
Mi nagyon szeretunk utazni es ha szallodaban vagyunk (2hetente min.1x) en lelkiismeret furdalas nelkul adok a 11 hosomnak virslit, nagyon szereti es nem hinnem, hogy annyi adalek lenne benne ami arthat neki. Viszont ha otthon vagy es megvalaszhatod a gyerek reggelijet inkabb adj neki gyumolcsot,joghurtot es minden mast amirol tudod, hogy mit tartalmaz
2011. jún. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
45%
20.43 vagyok,csak az előttem szólók annyira írták,hogy Ők nem adnak ám ilyesmit a gyereknek.De reggelire csak nem adok neki csirkemellet:(.A virslit, felvágottat meg imádja és majd kicsattan az egészségtől.Én nem azt mondom ,hogy én csinálom jól.Egyébként tényleg csak érdekel,hogy akik nem adnak ilyesmit ,azok mit adnak reggelire mondjuk?
2011. jún. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hogy mit adok reggelire?

Kalácsot vajjal

kiflit maci sajtal

kiflit házi lekvárral

kiflit házi körözött túróval

kiflit saját készítésű tojáskrémmel

kiflit saját készítésű májkrémmel

kiflit avokádókrémmel

kalácsot kakaóba áztatva

stb stb stb

2011. jún. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Hát egyenlőre én sem adok neki felvágottat. Ma reggel tojáskrémet kapott, és ízlett neki. Holnap kőrözött lesz, aztán csinálok csirkemellből húskrémet, (csirkemájból májkrémet), stb. És még jó ötleteket adott az utolsó hozzászóló is. Egyébként én is nagyon ritkán eszek virslit, felvágottat. Minden jót, köszönöm a hozzászólásokat.
2011. jún. 27. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!