Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Készül az éjszakai alvásra?

Készül az éjszakai alvásra?

Figyelt kérdés
Babám napközbe egy ciciből szokott szopizni, de azt sem üríti le teljesen. Este viszont 1-et teljesen kiürít, és van hogy még a másikból is kér. Lehet, hogy így készül a hosszabb alvásra? Napközbe2-3 óránként szokott szopizni, éjjel 4-5 órát simán alszik.
2011. jún. 25. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én lányom is ezt csinálta, örültem is neki. Na majd ha két mellből eszik,később kel éjszaka gondoltam én:):) Hát még majdhoy nem hamarabb ébredt a megszokottnál:(:(

7hónapos és még mindig felkel kétszer(mondjuk jön a foga, ésmegtanult felállni is:)


Mennyi idős a babád?

2011. jún. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
16 napos. :) 11-12 között alszik el, és 3-4 körül kel. Ritkán van, hogy 2-kor felkel, mert valami megzavarja.
2011. jún. 25. 18:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy, h ilyen ritkán ébred. Ez ritkaság ilyen pici babánál. Lehetséges ez is ,de ez csak feltételezés.
2011. jún. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!