Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lehet beleültetni a...

Mikor lehet beleültetni a babát az etető székbe?

Figyelt kérdés
7.5 hós a lányom de még nem tud ülni. Ti mikor tettétek bele a babátokat az etetőszékbe?
2011. jún. 25. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Amikor már egyedül biztonsággal tud ülni.Az kb. 6 hónapos korba van
2011. jún. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Teljesen változó, mikor tud ülni egy baba, de dönthető etetőszékbe már akkor is teheted, amikor még nem ül egyedül, csak a leghátra döntött állásban.
2011. jún. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Így van, ha az etetőszék támlája dönthető, akkor biztonságosan használhatja a még ülni nem tudó baba is. Hisz megdöntve semmivel sem jobban terhelődik a gerinc, mintha pihenőszékben vagy hordozóban lenne.
2011. jún. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem dönthető, akkor majd csak ha stabilan ül. Mi addig a hordozót használtuk etetőszéknek.
2011. jún. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekünk dönthető már 4hósan abban ettünk:)
2011. jún. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
dönthetőben már 3,5 hónaposan "ült", mindig kivittem magammal a konyhába, hogy nézelődjön és játsszon amíg én házimunkát végzek.
2011. jún. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem az az általános, hogy egy baba 6 hónaposan ül.Van, aki tudja ennyi idősen, de az átlag baba nem.Az önálló ülés ideje: 8-9 hónapos kor.De ez nem jelenti azt, hogy nem lehet beletenni a picit.A mi etetőszékünk is 3 fokozatban dönthető, a legkevésbé meredek állása olyan, mintha hordozóban lenne, mi a mai napig ezt használjuk.Ez nem árthat!!Sőt, a lányom húzza előre magát, hogy elérje a tálcán lévő dolgokat, saját magát erősíti ezzel.Ha van etetőszéketek, nyugodtan használjátok!Mindig abban etesd, ne rohangálj a gyerek után kajával a kezedben.Szokja meg, hogy az evés helye az etetőszék.

Gyógytornász anyuka vagyok, és hidd el nekem nem kell tudnia egy 6 hónapos babának ülni!

2011. jún. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Hordozóba etettem akkor abban is marad mert mint írtam nem tud egyedül ülni. :)
2011. jún. 27. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!