Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem hízik a babám mikor...

Miért nem hízik a babám mikor eszik rendesen?

Figyelt kérdés
9 hónapos.Kap főzeléket husival,tápszert,tejpépet,gyümit,tejterméket,mindent amit csak ehet ebben a korban .2 és fél decit mindenből befal,de nem hízik,pedig 5 evés van egy nap.Egy ideje adnom kell neki kalóriakiegészítőt,attól megindul a hízás,de mikor abbahagyjuk akkor megint megáll.Ennél többet már nem tudom etetni.
2009. márc. 25. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyerekorvos mit mond? Vidd gasztroenterológushoz. Vérkép volt már? Felszívódási zavar? Emésztettségi vizsgálat?
2009. márc. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy idő után megáll a hízás. Egyre többet megy, mozog a baba, ráadásul a főzikben, gyümikben kevesebb a kalória, mint az anyatejben és gondolom a tápszerben is.
2009. márc. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az enyém is kilenc hós, három hónapja hét kiló. Eszik egy nap ötször szilárd kaját (hús, zöldség stb, minden, amit ekkor lehet), szopik, reggel, este éjjel, úgysem hízik. A gyerekorvos szerint nincs gond, majd elindul. Rengeteget mozog, Aktívia lett a beceneve:)))
2009. márc. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Addig szépen hízott amíg csak anyatejet és pótlásként tápszert kapott,havi 1 kilót is,meg persze akkor többször evett még naponta.Vérkép és emésztettségi vizsgálat nem volt,csak vizelet.A gyerekorvos azt mondja egészséges és hogy legyen napi 3-szor tápszer,mert én csak 1-2x adok neki,nehogymár javarészt azon éljen.Én főzök neki és 2x naponta kap főzeléket husival és örökmozgó,de egyébként 8.1 kiló,nem sovány.
2009. márc. 26. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!